Danger Close - Online FPS ikon

Danger Close - Online FPS APK

v1.4.13

Danger Close - Online FPS, gerçek oyunculara karşı FPS savaşı vereceğiniz aksiyon dolu bir oyun.

 

Sezgisel kontrolleri ve akıcı oyun motoru sayesinde başarılı bir FPS deneyimi sunan Danger Close'da, Deathmatch, Free Fır All, Solo ve Battle Royale (yakında) modları yer alıyor. Savaşlara tek başınıza katılabileceğiniz gibi takım halinde de katılmanız mümkün. Her ikisinde de savaş taktiği oyundaki kazananı belirliyor.

 

Android FPS oyunları rütbe ve seviyelerle oyuncuları sınıflandırır. Danger Close - Online FPS oyunu da kendine has eğlenceli rütbe sistemi ile tecrübenizi göstermenizi sağlıyor. Birinci şahıs nişancı (FPS) oyunlarını seviyorsanız Danger Close'u da deneyebilirsiniz. Oynamak için Danger Close - Online FPS APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Danger Close - Online FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Danger Close - Online FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Danger Close - Online FPS ekran görüntüleri Danger Close - Online FPS ekran görüntüleri Danger Close - Online FPS ekran görüntüleri Danger Close - Online FPS ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder