Crossout Mobile ikon

Crossout Mobile APK

v0.5.6.28468

Crossout Mobile aksiyon ve savaş dolu PvP yarışlarına katılacağınız sürükleyici bir oyun.


Yarış ve aksiyon tarzını başarıyla bir araya getiren Crossout Mobile'da kendi ölümcül yarış arabanızı yaparak gerçek zamanlı yarışlara katılıyor ve rakiplerinizi yok etmek için savaşıyorsunuz. Tam bir metal yığını ve ölüm makinesi olan arabalar içeren oyunda 4'e 4 takımlar halinde savaşlar üzerinden ilerliyor. Tamamı gerçek oyunculardan oluşan yarışçılar kazanabilmek için karşı takımı yok etmek zorunda.


Oyunda önemli olan iki detay var. Birincisi, yarış arabanız hızlı olduğu kadar güçlü olmalı. Bu yarışta rakiplerinizin size vereceği zararı azalttığı gibi daha fazla yarışta kalmanızı sağlayacak. İkincisi de silahlarınızın ağır silah türünde olması. Onlarca silah ve geliştirme seçeneği sayesinde birçok farklı kombinasyon ile arabanızı istediğinizi geliştirebiliyorsunuz. Ancak her zaman daha iyi ve güçlü bir araç için savaşlardan yüksek puan kazanmanız şart.


Crossout Mobile'ın yüksek çözünürlüklü (HD) grafik kalitesi oyunu akıcı bir şekilde oynamanızı ve aksiyon heyecanını yaşamanızı sağlıyor. Savaş ve yarış tarzını bir arada seviyorsanız Crossout Mobile kesinlikle iyi bir alternatif. Ücretsiz Crossout Mobile APK dosyasını hemen indirerek yarıştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Crossout Mobile oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Crossout Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crossout Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder