Crossout Mobile ikon

Crossout Mobile APK

v1.2.2.45399

Crossout Mobile Açıklama

Crossout Mobile aksiyon ve savaş dolu PvP yarışlarına katılacağınız sürükleyici bir oyun.


Yarış ve aksiyon tarzını başarıyla bir araya getiren Crossout Mobile'da kendi ölümcül yarış arabanızı yaparak gerçek zamanlı yarışlara katılıyor ve rakiplerinizi yok etmek için savaşıyorsunuz. Tam bir metal yığını ve ölüm makinesi olan arabalar içeren oyunda 4'e 4 takımlar halinde savaşlar üzerinden ilerliyor. Tamamı gerçek oyunculardan oluşan yarışçılar kazanabilmek için karşı takımı yok etmek zorunda.


Oyunda önemli olan iki detay var. Birincisi, yarış arabanız hızlı olduğu kadar güçlü olmalı. Bu yarışta rakiplerinizin size vereceği zararı azalttığı gibi daha fazla yarışta kalmanızı sağlayacak. İkincisi de silahlarınızın ağır silah türünde olması. Onlarca silah ve geliştirme seçeneği sayesinde birçok farklı kombinasyon ile arabanızı istediğinizi geliştirebiliyorsunuz. Ancak her zaman daha iyi ve güçlü bir araç için savaşlardan yüksek puan kazanmanız şart.


Crossout Mobile'ın yüksek çözünürlüklü (HD) grafik kalitesi oyunu akıcı bir şekilde oynamanızı ve aksiyon heyecanını yaşamanızı sağlıyor. Savaş ve yarış tarzını bir arada seviyorsanız Crossout Mobile kesinlikle iyi bir alternatif. Ücretsiz Crossout Mobile APK dosyasını hemen indirerek yarıştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Crossout Mobile APK son sürüm güncellemesinde;

Battle pass yeni sezonu eklenmiş,

Clan Container içerikleri yenilenmiş,

Snowfall ve Rupture isimli yeni bölümler eklenmiş,

Araç parçalarının dengeleri geliştirilmiş,

Oyun arayüzünde güncellemeler yapılmış.

Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri Crossout Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.2.45399

GeliştiriciGaijin Distribution KFT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.05.2020 - 11:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme146

Dosya boyutu 1.12 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10387

GÜVENLİKİndireceğiniz Crossout Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gaijin.xom

APK imzası: b29a0f3973d686023f3faf94d19a2ec6dd4b031a

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Crossout Mobile oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Crossout Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crossout Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder