Craftsman Survival - Smash 'em all ikon

Craftsman Survival - Smash 'em all APK

v1.0.2

Craftsman Survival - Smash 'em all Açıklama

Android için geliştirilen Craftsman Survival APK, düşmanlara karşı mücadele edeceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.


Piksel tabanlı grafiklerle geliştirilen Craftsman, hayatta kalmayı amaçlayan Mastercraft karakterlerin mücadelesini konu alıyor. Oyunun mantığı gayet basit: Hayatta kalan son mastercraft olmak için tüm düşmanlarınızı yenmeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan tek şey sizi koruyacak silah ve mühimmat. Bunları elde ettikten sonra artık savaşmaya hazırsınız.


Crafting tarzı oynanışı ile öne çıkan oyunda karakteriniz için birçok silah ve skin seçeneği mevcut. Yani karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün. Hayatta kalma oyunları arasında kendine özgü yapısı ile öne çıkan bu oyunu oynamak için Craftsman Survival APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciUnicorn Game Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi11.07.2021 - 12:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme67

Dosya boyutu 49.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10891

GÜVENLİKİndireceğiniz Craftsman Survival - Smash 'em all APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.casual.minecraft.shooter

APK imzası: 0e2ded46690f4c0e42e7a85f7a54c076aa9fc24f

Craftsman Survival - Smash 'em all nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Craftsman Survival - Smash 'em all APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder