Craftsman Survival - Smash 'em all ikon

Craftsman Survival - Smash 'em all APK

v1.0.2

Android için geliştirilen Craftsman Survival APK, düşmanlara karşı mücadele edeceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.


Piksel tabanlı grafiklerle geliştirilen Craftsman, hayatta kalmayı amaçlayan Mastercraft karakterlerin mücadelesini konu alıyor. Oyunun mantığı gayet basit: Hayatta kalan son mastercraft olmak için tüm düşmanlarınızı yenmeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan tek şey sizi koruyacak silah ve mühimmat. Bunları elde ettikten sonra artık savaşmaya hazırsınız.


Crafting tarzı oynanışı ile öne çıkan oyunda karakteriniz için birçok silah ve skin seçeneği mevcut. Yani karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün. Hayatta kalma oyunları arasında kendine özgü yapısı ile öne çıkan bu oyunu oynamak için Craftsman Survival APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Craftsman Survival - Smash 'em all nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Craftsman Survival - Smash 'em all APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri Craftsman Survival - Smash 'em all ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder