Hero Tycoon ikon

Hero Tycoon APK

v1.5.9

Hero Tycoon, Android için geliştirilen başarılı bir Sandbox oyunudur.


Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda kaynakları toplayarak kendi bölgenizi kuruyor ve bölgenizi geliştirmek için sürekli kaynak aramaya devam ediyorsunuz. Sandbox oyunu olan Hero Tycoon'da karakterinizin yeteneklerini ve bölgenizi geliştirmek tamamen sizin elinizde. Özel beceri ve ekipmanlarınızı geliştirdiğiniz zaman vahşi doğada sizin gibi kaynak arayan gerçek oyunculara karşı daha güçlü bir şekilde rekabet etmeniz mümkün.


Hero Tycoon'un sevdiğimiz bir diğer özelliği ise gerçek oyunculara karşı yarış benzeri bir mod içermesi. Bu modda her oyuncu tüm binalarını inşa ettikten sonra en gösterişlisini elde ettiğinde yarışmayı kazanmış oluyor. Özellikle lüks ve şatafatın öne çıktığı binaları inşa eden oyuncular bu yarışma modunda avantajlı durumda oluyorlar.


Piksel grafik modellemesi ile geliştirilen Hero Tycoon tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Android Sandbox oyunlarını seviyorsanız oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Hero Tycoon APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Hero Tycoon ekran görüntüleri Hero Tycoon ekran görüntüleri Hero Tycoon ekran görüntüleri Hero Tycoon ekran görüntüleri

Yorumlar

Hero Tycoon için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Hero Tycoon v1.5.9 için
Hileli mi .