Hero Tycoon ikon

Hero Tycoon APK

v1.9.7.1

Hero Tycoon Açıklama

Hero Tycoon, Android için geliştirilen başarılı bir Sandbox oyunudur.


Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda kaynakları toplayarak kendi bölgenizi kuruyor ve bölgenizi geliştirmek için sürekli kaynak aramaya devam ediyorsunuz. Sandbox oyunu olan Hero Tycoon'da karakterinizin yeteneklerini ve bölgenizi geliştirmek tamamen sizin elinizde. Özel beceri ve ekipmanlarınızı geliştirdiğiniz zaman vahşi doğada sizin gibi kaynak arayan gerçek oyunculara karşı daha güçlü bir şekilde rekabet etmeniz mümkün.


Hero Tycoon'un sevdiğimiz bir diğer özelliği ise gerçek oyunculara karşı yarış benzeri bir mod içermesi. Bu modda her oyuncu tüm binalarını inşa ettikten sonra en gösterişlisini elde ettiğinde yarışmayı kazanmış oluyor. Özellikle lüks ve şatafatın öne çıktığı binaları inşa eden oyuncular bu yarışma modunda avantajlı durumda oluyorlar.


Piksel grafik modellemesi ile geliştirilen Hero Tycoon tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Android Sandbox oyunlarını seviyorsanız oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Hero Tycoon APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Hero Tycoon APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı optimize edilmiş.

Hero Tycoon ekran görüntüleri Hero Tycoon ekran görüntüleri Hero Tycoon ekran görüntüleri Hero Tycoon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.7.1

GeliştiriciSandbox Fun

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.07.2019 - 17:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme228

Dosya boyutu 127 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9785

GÜVENLİKİndireceğiniz Hero Tycoon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sandboxol.indiegame.herotycoon

APK imzası: 0ab9e1b16cd5dc6dd05fa3c7ff9703a42fc0ef6e

Hero Tycoon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hero Tycoon versiyonları:
  • 1. Hero Tycoon v1.5.9

Hero Tycoon nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hero Tycoon APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Hero Tycoon için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Hero Tycoon v1.5.9 için
Hileli mi .