The King of Fighters ALLSTAR ikon

The King of Fighters ALLSTAR APK

v1.5.0

The King of Fighters ALLSTAR oyunu ile efsane dövüş oyunu Android cihazlara geldi.


Bilgisayarlardan bildiğimiz King of Fighters serisinin devamı olan The King of Fighters ALLSTAR, netmarble ekibi tarafından Android'e uyarlandı ve oyuncuların beğenisine sunuldu. Muhteşem grafikleri ve akıcı oyun kurgusuyla dikkat eden oyunda efsane karakterleri seçerek gerçek oyunculara karşı dövüş maçlarına çıkıyorsunuz.


The King of Fighters, temel olarak bir dövüş oyunu. The King of Fighters ALLSTAR APK dosyasını indirip kurduktan sonra 200'den fazla dövüşçü karakteri arasından istediğinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Eğer mücadelelerde başarılı olursanız kazanacağınız puan ödülleriyle kendinize bir dövüşçü takımı bile kurmanız mümkün. Oyundaki her karakterin özel dövüş yetenekleri olduğunu düşünürsek bir takıma sahip olmak mücadele sırasında oyunculara büyük avantaj sağlıyor.


The King of Fighters ALLSTAR tamamen ücretsiz bir oyun. Netmarble ekibinin tecrübesini hissedeceğimiz kadar kaliteli detaylara sahip oyunu oynamak için The King of Fighters ALLSTAR APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

The King of Fighters ALLSTAR ekran görüntüleri The King of Fighters ALLSTAR ekran görüntüleri The King of Fighters ALLSTAR ekran görüntüleri The King of Fighters ALLSTAR ekran görüntüleri The King of Fighters ALLSTAR ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

The King of Fighters ALLSTAR APK son sürümü ile yapılan değişiklikler:

John Cena, The Rock, Becky Lynch, Kofi Kingston ve Seth Rollins isimli yeni karakterler eklenmiş,

Yeni WWE içerikleri eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder