Mission Counter Attack ikon

Mission Counter Attack APK

v2.3

Mission Counter Attack Açıklama

Mission Counter Attack, aksiyon dolu FPS savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir savaş oyunudur.

 

Tehlikeli bir ajan karakterini kontrol edeceğiniz oyunda size verilen görevleri başarıyla tamamlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Görevleri tamamlamak için birden fazla hedefi yok etmeniz gerekecek. Bunun için üstün silahlarınızı her zaman üstün teknolojiye göre güncellemeniz şart. Tek bir mermi bile yeri geldiğinde sizi oyuna bağlayacak kadar önemli.

 

Oyunda, bir savaş oyunundan beklediğimiz hemen hemen tüm özellikler var. Karakterin pusu alması, çömelme, atlama ve hızlı koşu gibi gerekli manevralar sayesinde savaş alanında istediğiniz gibi hareket edebiliyorsunuz. Elbette en uygun zamanda tüm düşmanları ve hedefleri yok etmek şartıyla. Ajan görevlerini ve görev tabanlı FPS oyunları seviyorsanız Mission Counter Attack kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

 

Timuz Games ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Mission Counter Attack APK kurulum dosyasını hızlı bir şekilde Cepde üzerinden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3

GeliştiriciTimuz Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi26.04.2019 - 14:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme100

Dosya boyutu 46.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9562

GÜVENLİKİndireceğiniz Mission Counter Attack APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.timuzgames.missioncounterattack

APK imzası: 59313e2869b72dfa795e2564c9ef2f6216db3a9d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder