Mission Counter Attack ikon

Mission Counter Attack

v2.3

Mission Counter Attack, aksiyon dolu FPS savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir savaş oyunudur.

 

Tehlikeli bir ajan karakterini kontrol edeceğiniz oyunda size verilen görevleri başarıyla tamamlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Görevleri tamamlamak için birden fazla hedefi yok etmeniz gerekecek. Bunun için üstün silahlarınızı her zaman üstün teknolojiye göre güncellemeniz şart. Tek bir mermi bile yeri geldiğinde sizi oyuna bağlayacak kadar önemli.

 

Oyunda, bir savaş oyunundan beklediğimiz hemen hemen tüm özellikler var. Karakterin pusu alması, çömelme, atlama ve hızlı koşu gibi gerekli manevralar sayesinde savaş alanında istediğiniz gibi hareket edebiliyorsunuz. Elbette en uygun zamanda tüm düşmanları ve hedefleri yok etmek şartıyla. Ajan görevlerini ve görev tabanlı FPS oyunları seviyorsanız Mission Counter Attack kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

 

Timuz Games ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Mission Counter Attack APK kurulum dosyasını hızlı bir şekilde Cepde üzerinden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri Mission Counter Attack ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3

GeliştiriciTimuz Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi26.04.2019 - 14:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme69

Dosya boyutu 45.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9562

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder