Street Fighter IV Champion Edition ikon

Street Fighter IV Champion Edition

v1.02.00

Atari döneminin popüler dövüş oyunu Street Fighter IV Champion Edition artık Android'de. Street Fighter IV Champion Edition APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.


Eskiler bilir, Street Fighter atari döneminde en çok oynanan hem zor hem de eğlenceli aksiyon dolu bir dövüş oyunuydu. Android versiyonu olan Street Fighter IV Champion Edition oyunu da aksiyon açısından oldukça iddialı görünüyor. Oyunda toplam 32 dövüş karakteri ve bunların arasında Ken, Hakan, Ryu gibi efsaneler de yer alıyor. Bu karakterlerind de tabii ki döner tekme, aduket ve yerden kayma gibi kendine has farklı yetenekleri var.


Street Fighter IV Champion'da yapacağınız dövüşler hem yapay zekaya hem de gerçek oyunculara karşı oluyor, ana menü üzerinden istediğiniz modu seçerek dövüşmeye hazır hale geliyorsunuz. Başlangıçta tabii ki bir dövüşçünüz oluyor, ilerleyen bölümlerde ise kazandığınız ödül puanlarıyla kilitli olan karakterleri almanız mümkün. Street Fighter IV APK dosyasını ücretsiz indirerek bu efsane dövüş oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Street Fighter IV APK yeni güncellemesinde 64 bit işlemci desteği eklenmiş, oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.02.00

GeliştiriciCAPCOM CO., LTD.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi26.09.2018 - 13:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme394

Dosya boyutu 27.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9045

Güvenlik seçicileri
Street Fighter IV Champion Edition eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Street Fighter IV Champion Edition versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder