Street Fighter IV Champion Edition ikon

Street Fighter IV Champion Edition APK

v1.03.03

Street Fighter IV Champion Edition Açıklama

Atari döneminin popüler dövüş oyunu Street Fighter IV Champion Edition artık Android'de. Street Fighter IV Champion Edition APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.


Eskiler bilir, Street Fighter atari döneminde en çok oynanan hem zor hem de eğlenceli aksiyon dolu bir dövüş oyunuydu. Android versiyonu olan Street Fighter IV Champion Edition oyunu da aksiyon açısından oldukça iddialı görünüyor. Oyunda toplam 32 dövüş karakteri ve bunların arasında Ken, Hakan, Ryu gibi efsaneler de yer alıyor. Bu karakterlerind de tabii ki döner tekme, aduket ve yerden kayma gibi kendine has farklı yetenekleri var.


Street Fighter IV Champion'da yapacağınız dövüşler hem yapay zekaya hem de gerçek oyunculara karşı oluyor, ana menü üzerinden istediğiniz modu seçerek dövüşmeye hazır hale geliyorsunuz. Başlangıçta tabii ki bir dövüşçünüz oluyor, ilerleyen bölümlerde ise kazandığınız ödül puanlarıyla kilitli olan karakterleri almanız mümkün. Street Fighter IV APK dosyasını ücretsiz indirerek bu efsane dövüş oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri Street Fighter IV Champion Edition ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Street Fighter IV APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı tamamen yenilenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder