Last Hope Sniper - Zombie War ikon

Last Hope Sniper - Zombie War

v1.56

Last Hope Sniper - Zombie War oyunuyla tüm zombileri avlayın.

 

Gerçekçi şehir haritası ve yüksek aksiyon heyecanıyla oldukça başarılı olan Last Hope Sniper'da bölüm bölüm görevleri tamamlayarak ilerliyor ve tüm zombileri avlıyorsunuz. FPS (birinci şahıs gözü) tarzında yöneteceğiniz karakterle birlikte şehri adım adım gezecek ve 100'den fazla misyon görevini tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde keskin nişancı tüfekleri, taramalı tüfekler, hafif tabancalar, roket atar ve el bombası gibi oldukça geniş bir mühimmat yelpazesi var. Kazandığınız para puanlarla bunları satın alarak, güçlü zombilere karşı daha etkili mücadele edebilirsiniz.

 

Last Hope Sniper özellikle gerçekçi şehir modellemesiyle dikkat çekiyor. Zombi virüsünün yayılmasından sonra neredeyse yıkılmış ve terkedilmiş olan şehri kurtarmak oyunun nihai görevi durumunda. Görevlerinizi tamamladıkça şehrin birçok gizemini ortaya çıkarıyor ve zombilerden saklanan diğer insanları kurtarıyorsunuz. Kurtardığınız bazı insanlar size yardımcı olmak istediğinde, silahlarınızı onlarla paylaşmanız ve zorda kaldığınızda yardım istemeniz gerekiyor. Bölüm sonu canavarlarıyla karşılaştığınız sırada çağıracağınız yardım sizi hayatta tutacaktır.

 

Aksiyon dolu zombi avcılığı oyunu Last Hope Sniper tamamen ücretsiz bir oyun. Last Hope Sniper APK dosyasını indirerek şehri zombilerden temizlemeye başlayın. İyi eğlenceler.

Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Karakter görünümleri iyileştirilmiş,

Yetenek geliştiricisi güncellenmiş,

Performans geliştirmeleri yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.56

GeliştiriciJE Software AB

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 12:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme379

Dosya boyutu 105 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8436

Güvenlik seçicileri
Last Hope Sniper - Zombie War eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Last Hope Sniper - Zombie War versiyonları:
  • 1. Last Hope Sniper - Zombie War v1.51
  • 2. Last Hope Sniper - Zombie War v1.45
  • 3. Last Hope Sniper - Zombie War v5.5

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder