Last Hope Sniper - Zombie War ikon

Last Hope Sniper - Zombie War APK

v2.0

Last Hope Sniper - Zombie War oyunuyla tüm zombileri avlayın.


Gerçekçi şehir haritası ve yüksek aksiyon heyecanıyla oldukça başarılı olan Last Hope Sniper'da bölüm bölüm görevleri tamamlayarak ilerliyor ve tüm zombileri avlıyorsunuz. FPS (birinci şahıs gözü) tarzında yöneteceğiniz karakterle birlikte şehri adım adım gezecek ve 100'den fazla misyon görevini tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde keskin nişancı tüfekleri, taramalı tüfekler, hafif tabancalar, roket atar ve el bombası gibi oldukça geniş bir mühimmat yelpazesi var. Kazandığınız para puanlarla bunları satın alarak, güçlü zombilere karşı daha etkili mücadele edebilirsiniz.


Last Hope Sniper özellikle gerçekçi şehir modellemesiyle dikkat çekiyor. Zombi virüsünün yayılmasından sonra neredeyse yıkılmış ve terkedilmiş olan şehri kurtarmak oyunun nihai görevi durumunda. Görevlerinizi tamamladıkça şehrin birçok gizemini ortaya çıkarıyor ve zombilerden saklanan diğer insanları kurtarıyorsunuz. Kurtardığınız bazı insanlar size yardımcı olmak istediğinde, silahlarınızı onlarla paylaşmanız ve zorda kaldığınızda yardım istemeniz gerekiyor. Bölüm sonu canavarlarıyla karşılaştığınız sırada çağıracağınız yardım sizi hayatta tutacaktır.


Aksiyon dolu zombi avcılığı oyunu Last Hope Sniper tamamen ücretsiz bir oyun. Last Hope Sniper APK dosyasını indirerek şehri zombilerden temizlemeye başlayın. İyi eğlenceler.

Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri Last Hope Sniper - Zombie War ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Last Hope Sniper APK son sürümü ile;

Oyun grafikleri geliştirilmiş,

Silah ve mağaza menü tasarımı iyileştirilmiş,

Arayüz tasarımında güncellemeler yapılmış,

Oynanışı etkileyen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder