Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games ikon

Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games APK

v2.4.75

Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games, gölge savaşçıların aksiyon dolu mücadelesini konu alan sürükleyici bir oyun.


RPG ve PvP tabanlı geliştirilen Stickman Legends'in ana karakteri ninjayı kontrol ettiğiniz oyunda düz platformda ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz. Düz bir platform olarak kurgulanan savaş alanında düşmanın her yerden çıkma riski var. Bu da savaş sırasında tek bir yere odaklanmamanızı gerektiriyor. RPG yöntemiyle geliştireceğiniz ninja karakterinin hız ve çevikliğini de her zaman yüksek tutmanız şart.


Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games'te gerçekleşen savaşlarda kullanabileceğiniz yardımcı silahlar sınırlı sayıda diyebiliriz. Tabanca, kılıç, çekiç ve zırh gibi saldırı aletleri var oyunda ancak yeterli değil. Stickman ninjasının en önemli gücü özel yetenekleri. Ancak bunu da her yerde kullanmamaya çalışın, özellikle devasa yaratıkların saldırısı sırasında bu yetenekler oyuna devam etmenizi sağlayacak.


Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler, akıcı oyun senaryosuyla birlikte çok iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ücretsiz geliştirilen Stickman Legends Shadow Of War APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games ekran görüntüleri Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games ekran görüntüleri Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games ekran görüntüleri Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games ekran görüntüleri Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Stickman Legends - Ninja Warriors için
Valla çok iyi