Stickman Legends: Shadow Fight ikon

Stickman Legends: Shadow Fight APK

v4.0.7

Stickman Legends: Shadow Fight Açıklama

Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games, gölge savaşçıların aksiyon dolu mücadelesini konu alan sürükleyici bir oyun.


RPG ve PvP tabanlı geliştirilen Stickman Legends'in ana karakteri ninjayı kontrol ettiğiniz oyunda düz platformda ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz. Düz bir platform olarak kurgulanan savaş alanında düşmanın her yerden çıkma riski var. Bu da savaş sırasında tek bir yere odaklanmamanızı gerektiriyor. RPG yöntemiyle geliştireceğiniz ninja karakterinin hız ve çevikliğini de her zaman yüksek tutmanız şart.


Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games'te gerçekleşen savaşlarda kullanabileceğiniz yardımcı silahlar sınırlı sayıda diyebiliriz. Tabanca, kılıç, çekiç ve zırh gibi saldırı aletleri var oyunda ancak yeterli değil. Stickman ninjasının en önemli gücü özel yetenekleri. Ancak bunu da her yerde kullanmamaya çalışın, özellikle devasa yaratıkların saldırısı sırasında bu yetenekler oyuna devam etmenizi sağlayacak.


Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler, akıcı oyun senaryosuyla birlikte çok iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Ücretsiz geliştirilen Stickman Legends Shadow Of War APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Stickman Legends: Shadow Fight APK son sürüm güncellemesinde 8. sezon başlatılmış, Type 99 silahı eklenmiş, yeni bir sniper eklenmiş, Gamepad desteği eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Stickman Legends: Shadow Fight ekran görüntüleri Stickman Legends: Shadow Fight ekran görüntüleri Stickman Legends: Shadow Fight ekran görüntüleri Stickman Legends: Shadow Fight ekran görüntüleri Stickman Legends: Shadow Fight ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.7

GeliştiriciZITGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi22.11.2020 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme607

Dosya boyutu 165 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10667

GÜVENLİKİndireceğiniz Stickman Legends: Shadow Fight APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zitga.ninja.stickman.legends

APK imzası: cdc6a73defd2b79441274c71b91fc459f4b4c0af

Stickman Legends: Shadow Fight eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stickman Legends: Shadow Fight versiyonları:
  • 1. Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games v2.4.75
  • 2. Stickman Legends - Ninja Warriors

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Stickman Legends: Shadow Fight için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Stickman Legends Shadow Of War Fighting Games v2.4.75 için
Çoooook iyi
Ziyaretçi5 yıl önce Stickman Legends - Ninja Warriors için
Valla çok iyi