Zombie Sniper Shooting 3D ikon

Zombie Sniper Shooting 3D APK

v1.8

Zombie Sniper Shooting 3D oyunu ile ölümcül zombi virüsüne karşı mücadele edin.


İnsanlığı tüketmek üzere olan zombilere karşı savaşacağınız oyunda keskin nişancı tüfeğinizle birlikte atıcılık görevlerini yerine getiriyorsunuz. Zombie Sniper Shooting'in hikayesi tamamen sizin kontrolünüzde olan sniper üzerine kurulu. Silahınızı kuşanın, yükseltin ve size verilen görevleri tamamlayın. Ne kadar çok zombi öldürürseniz, seviye yükselmeniz de o kadar hızlı oluyor. Bu da yeni keskin nişancı tüfeğini almadaki en büyük yardımcınız.


Zombie Sniper Shooting 3D görevleri birçok farklı şehri kapsıyor. Bazen yüksek bir bina tepesinde, bazen de zombilerin arasında kalarak görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunda önemli olan silahınızı etkili bir şekilde kullanmak. Bazı yerlerde çok zorlandığınızda özel taktikler geliştirerek şansınızı arttırabiliyorsunuz.


Million Games stüdyosunun geliştirdiği Zombie Sniper Shooting 3D kaliteli grafikleri ve sezgisel kontrolleri sayesinde keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Android zombi oyunları arasında atıcılık görevi üzerine geliştirilen bu oyunu oynamak için Zombie Sniper Shooting 3D APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

Zombie Sniper Shooting 3D ekran görüntüleri Zombie Sniper Shooting 3D ekran görüntüleri Zombie Sniper Shooting 3D ekran görüntüleri Zombie Sniper Shooting 3D ekran görüntüleri Zombie Sniper Shooting 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder