Final Fantasy IV ikon

Final Fantasy IV APK

v1.0.2

Final Fantasy IV Açıklama

Android RPG (rol yapma) oyun türünde en fazla hayran kitlesine sahip olan Final Fantasy 4 karşınızda.


Milyonlarca oyun severin severek oynadığı Final Fantasy serisinin dördüncü oyunu 2 boyutlu görsellerle oyuncuların karşısına çıkıyor. Sürükleyici oyun hikayesi ile dikkat çeken Final Fantasy 4'te Baron Krallığı'nın işgalci şövalyelerine karşı mücadele edecek ve ülkenizi kurtarmak için savaşacaksınız. Kahraman Cecil'i bu mücadelede yalnız bırakmayan sevgilisi ve arkadaşlarıyla birlikte vereceğiniz bu mücadelede gerektiğinde aya çıkacak gerektiğinde Ejderha Kain, büyücü Rosa ve sihirbaz Rydia gibi doğa üstü güçlere sahip karakterleri yardıma çağıracaksınız.


FFIV geniş oyun içeriğinin yanında fizik motoru sayesinde de gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Aktif Zamanlı Savaş tekniği ile geliştirilen oyun motoru sürükleyici bir savaş deneyimini en üst seviyeye çıkartarak sizi başka diyarlara götürüyor. İkonik Final Fantasy hikayesinin dördüncü neslini oynamak için oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Tamamen yenilenmiş grafik yapısı ve fantastik kurgusu ile Android RPG oyunları arasında ön plana çıkan bu oyundaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Final Fantasy IV ekran görüntüleri Final Fantasy IV ekran görüntüleri Final Fantasy IV ekran görüntüleri Final Fantasy IV ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Final Fantasy IV APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Final Fantasy IV için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Beckham19079 yıl önce
GÜZEL DEĞİL.
daukara19 yıl önce
Google a yönlendiriyor telefonda mi problem var yoksa link temi telefonum galaxy s3