Gökyüzü Savaşçıları 3D ikon

Gökyüzü Savaşçıları 3D

v1.2

Gökyüzü Savaşçıları 3D ile aksiyon dolu uçak savaşları sizi bekliyor.

 

Savaş pilotu olarak oynayacağınız oyunda her türlü hava saldırısını durdurmak, düşman uçaklarını ve gemilerini yok etmek gibi zorlu görevleri başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Her savaş, uçağınızı geliştirmek için ayrı bir fırsat. Kazanacağınız para puanlarla uçağınızın savaş yeteneğini güçlendirerek veya 10 savaş uçağı içerisinden yenisini satın alarak düşmanı korkutabilirsiniz. Olası bir saldırı sırasında ne zaman harekete geçeceğiniz oldukça önemli. Doğru zamanda yapacağınız karşı saldırılar savaşı kazanmanızı sağlıyor.

 

Oyunda geniş bir hava sahası, yani savaş alanı bulunuyor. Özellikle peşinize takılan uçaklardan kurtulmak için gayet büyük bir manevra alanına sahip olmak strateji zamanlaması açısından oldukça iyi düşünülmüş. Ayrıca savaşın 48 farklı etapta ve 4 farklı modda gerçekleşmesi de oyunun zevkini arttırıyor. Ücretsiz Gökyüzü Savaşçıları 3D APK dosyasını indirip kurun ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2

GeliştiriciDoodle Mobile Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2018 - 11:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme826

Dosya boyutu 18.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8377

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder