Gökyüzü Savaşçıları 3D ikon

Gökyüzü Savaşçıları 3D APK

v2.1

Gökyüzü Savaşçıları 3D Açıklama

Gökyüzü Savaşçıları 3D ile aksiyon dolu uçak savaşları sizi bekliyor.


Savaş pilotu olarak oynayacağınız oyunda her türlü hava saldırısını durdurmak, düşman uçaklarını ve gemilerini yok etmek gibi zorlu görevleri başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Her savaş, uçağınızı geliştirmek için ayrı bir fırsat. Kazanacağınız para puanlarla uçağınızın savaş yeteneğini güçlendirerek veya 10 savaş uçağı içerisinden yenisini satın alarak düşmanı korkutabilirsiniz. Olası bir saldırı sırasında ne zaman harekete geçeceğiniz oldukça önemli. Doğru zamanda yapacağınız karşı saldırılar savaşı kazanmanızı sağlıyor.


Oyunda geniş bir hava sahası, yani savaş alanı bulunuyor. Özellikle peşinize takılan uçaklardan kurtulmak için gayet büyük bir manevra alanına sahip olmak strateji zamanlaması açısından oldukça iyi düşünülmüş. Ayrıca savaşın 48 farklı etapta ve 4 farklı modda gerçekleşmesi de oyunun zevkini arttırıyor. Ücretsiz Gökyüzü Savaşçıları 3D APK dosyasını indirip kurun ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Gökyüzü Savaşçıları 3D APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri Gökyüzü Savaşçıları 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1

GeliştiriciDoodle Mobile Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2018 - 11:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1310

Dosya boyutu 19.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8377

GÜVENLİKİndireceğiniz Gökyüzü Savaşçıları 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Bingo.Fighter

APK imzası: 9dbf6ce1def6bca7ff7801360dc8c07b481eb691

Gökyüzü Savaşçıları 3D eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Gökyüzü Savaşçıları 3D versiyonları:
  • 1. Gökyüzü Savaşçıları 3D v1.2

Gökyüzü Savaşçıları 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gökyüzü Savaşçıları 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder