War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı ikon

War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı APK

v2.9.3

War Heroes farklı güçlere sahip kartlarla katılacağınız savaşları konu alan bir aksiyon-kart oyunu.

 

Çevrimiçi oyunculara karşı gerçekleşen savaşlarda krallığınızı ve ordunuzu elinizdeki kartlarla korumaya, hakimiyet alanlarınızı genişletmeye çalışıyorsunuz. War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı'nda askerlerinizin kullanacağı silahlar da kart destelerinden oluşuyor. Havadan bombardıman yapacağınız uçaklardan düşman askerlerini tuzağa çekecek mayınlara kadar geniş bir silah kartı koleksiyonu var. Ancak Bu kartları elde ederek kart destenizi genişletmek için savaşlarda başarılı olmanız gerekiyor. Daha sonra seviyeniz yükseldikçe hem asker hem de silah kartlarınızı da yükseltme imkanınız oluyor. Bu da sizi rakiplerinize karşı daha güçlü bir hale getirecek.

 

War Heroes'te PvP ve çok oyunculu modlarda gerçekleşen savaşlar için 5 farklı arena bulunuyor. Her biri farklı çevre tasarımına sahip ve grafik kalitesi sayesinde oyun alanlarını çok iyi görebiliyorsunuz. Aksiyon dolu kart oyunu War Heroes'e ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı ekran görüntüleri War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı ekran görüntüleri War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı ekran görüntüleri War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı ekran görüntüleri War Heroes: Ücretsiz Multiplayer Savaşı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun son sürümünde hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder