Occupation ikon

Occupation

v1.45

Occupation zombilere karşı savaşacağınız sürükleyici bir oyun.

 

Oyundaki temel göreviniz zombilere karşı savaşırken, henüz virüs almamış insanları zombilerin elinden kurtarmak. Bu şekilde şehrin tamamını zombilerden temizlemeye çalışıyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen açık şehir haritası oldukça iyi bir savaş alanını oyunculara sunuyor. Gece-gündüz döngüsü ve karakterlerin acıkması gibi detaylar oyunu daha sürükleyici hale getirmiş diyebiliriz.

 

Occupation'ı diğer zombi oyunlarından ayıran en önemil özelliği, şehirde size yardımcı olan NPC karakterleri. Yapay zekanın kontrol ettiği bu karakterler yiyecek bulma, zombilerin saklandığı yerleri keşfetme ve ilaç depoları gibi önemli noktalarda size yardımcı oluyor.

 

Ücretsiz geliştirilen Occupation APK dosyasını indirerek zombilere karşı savaşmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz oyunun ücretli sürümünü de oyun içi satın alma yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz.

Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.45

Geliştiricithe3daction.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi24.03.2018 - 23:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme101

Dosya boyutu 67.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8494

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder