Occupation ikon

Occupation APK

v2.2

Occupation zombilere karşı savaşacağınız sürükleyici bir oyun.


Oyundaki temel göreviniz zombilere karşı savaşırken, henüz virüs almamış insanları zombilerin elinden kurtarmak. Bu şekilde şehrin tamamını zombilerden temizlemeye çalışıyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen açık şehir haritası oldukça iyi bir savaş alanını oyunculara sunuyor. Gece-gündüz döngüsü ve karakterlerin acıkması gibi detaylar oyunu daha sürükleyici hale getirmiş diyebiliriz.


Occupation'ı diğer zombi oyunlarından ayıran en önemil özelliği, şehirde size yardımcı olan NPC karakterleri. Yapay zekanın kontrol ettiği bu karakterler yiyecek bulma, zombilerin saklandığı yerleri keşfetme ve ilaç depoları gibi önemli noktalarda size yardımcı oluyor.


Ücretsiz geliştirilen Occupation APK dosyasını indirerek zombilere karşı savaşmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz oyunun ücretli sürümünü de oyun içi satın alma yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz.

Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri Occupation ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Occupation APK yeni sürümüyle birlikte:

Yeni silah modelleri eklenmiş,

Yeni savaş animasyonları eklenmiş,

Türkçe dil desteği eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder