Nusrat ikon

Nusrat APK

v7.0

Android için geliştirilen Nusrat, Çanakkale Savaşları'nı konu alan aksiyon dolu bir savaş oyunudur.


Birinci Dünya Savaşı sırasında gerçekleşen Çanakkale Savaşları, Nusrat Android oyunu ile telefonlarda oynanabiliyor. Savaş sırasında kritik öneme sahip olan Hamidiye Bataryaları ve Gelibolu Top Savaşları dahil birçok cephe oyunda yer alıyor.


Nusrat'ın oyun yapısı görevler üzerine kurulu, bazı bölümlerde uçak pilotu görevini yerine getirirken bazı bölümlerde ise keskin nişancı görevlerini tamamlayacaksınız. Toplamda 10 bölüm ve 25 farklı aşamanın yer aldığı Nusrat üç boyutlu grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile sürükleyici bir savaş deneyimi sunuyor.


Türk tarihi açısından oldukça önemli olan Çanakkale Zaferi'ni mobilde de yaşamak için Nusrat APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. Unutmayın, ÇANAKKALE GEÇİLMEZ! İyi oyunlar.

Nusrat nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nusrat APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Nusrat ekran görüntüleri Nusrat ekran görüntüleri Nusrat ekran görüntüleri Nusrat ekran görüntüleri Nusrat ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder