Scriptic Netflix Edition ikon

Scriptic Netflix Edition APK

v0.2.7

Scriptic Netflix Edition Açıklama

Scriptic Netflix Edition APK oyununda sürükleyici dedektif macerasına atılacaksınız.


Drama türünde geliştirilen bu oyunda dedektif görevindeki bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz suç ve olay yerini araştırmak. Mekanlardan toplayacağınız ipuçlarını bir araya getirerek suçun nasıl işlendiğini ve suçluyu ortaya çıkarmanız gerekiyor. Londra Yard Emniyet teşkilatındaki görevli dedektif olarak tüm dikkatinizi ipuçlarına verin, onları birleştirin ve cinayeti işleyen suçluyu yakalayın.


Scriptic Netflix Edition'da sürükleyici oyun kurgusu öne çıkıyor. Şüphelileri görüntülü olarak sorguya çekebilir, soruşturmayı yürütmek için diğer polislerle telefonda konuşabilirsiniz. Bir polis ve dedektif olarak ahlaki açıdan tüm sorumluluk size ait. Her şeyi inceleyin ve suçluyu ortaya çıkarın. Popüler film platformu Netflix ortaklığında geliştirilen bu oyun mükemmel grafikleri, sürükleyici oyun hikayesi ve ücretsiz olması sayesinde gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Android dedektiflik oyunları seviyorsanız Scriptic Netflix Edition tam size göre. Scriptic Netflix Edition APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Scriptic Netflix Edition ekran görüntüleri Scriptic Netflix Edition ekran görüntüleri Scriptic Netflix Edition ekran görüntüleri Scriptic Netflix Edition ekran görüntüleri Scriptic Netflix Edition ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2.7

GeliştiriciNetflix, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi25.11.2023 - 17:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme17

Dosya boyutu 1.05 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11555

GÜVENLİKİndireceğiniz Scriptic Netflix Edition APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netflix.NGP.Scriptic

APK imzası: d7268d869be7d87cb797e8f7449bf2451ed8019b

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Scriptic Netflix Edition oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Scriptic Netflix Edition nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Scriptic Netflix Edition APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder