Zombie Harvest ikon

Zombie Harvest APK

v1.1.10

Zombie Harvest, aksiyon ve macera dolu hikayesiyle öne çıkan eğlenceli bir Android oyunudur.


Klasik zombi savaşı oyunlarından oldukça farklı olan Zombie Harvest'ta çiftçilik yapıyor ve ürünlerinize saldıran zombilere karşı mücadele ediyorsunuz. Oyun hikayesi kendinize ait bir tarım bahçesi kurmanızla başlıyor. Bu bahçede biberler, balkabakları ve benzeri türde tarım ürünleri var. Tabii ki bir de bunları yemeye çalışan zombiler. Zombilere karşı sebzeleri korumak oyundaki temel göreviniz.


Bu mücadelede en büyük yardımcınız yine yetiştirmiş olduğunuz sebzeler. Onlardan alacağınız güçlendiricileri kullanarak zombilere karşı koymalı, bahçenizdeki ürünlerin sağlıklı bir şekilde yetişmesini sağlamalısınız. Oldukça eğlenceli oyun içeriği sayesinde Zombie Harvest gayet sıradışı ve heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Creative Mobile ekibinin geliştirdiği oyun Android'de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Zombie Harvest APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder