Zombie Harvest ikon

Zombie Harvest APK

v1.1.10

Zombie Harvest Açıklama

Zombie Harvest, aksiyon ve macera dolu hikayesiyle öne çıkan eğlenceli bir Android oyunudur.


Klasik zombi savaşı oyunlarından oldukça farklı olan Zombie Harvest'ta çiftçilik yapıyor ve ürünlerinize saldıran zombilere karşı mücadele ediyorsunuz. Oyun hikayesi kendinize ait bir tarım bahçesi kurmanızla başlıyor. Bu bahçede biberler, balkabakları ve benzeri türde tarım ürünleri var. Tabii ki bir de bunları yemeye çalışan zombiler. Zombilere karşı sebzeleri korumak oyundaki temel göreviniz.


Bu mücadelede en büyük yardımcınız yine yetiştirmiş olduğunuz sebzeler. Onlardan alacağınız güçlendiricileri kullanarak zombilere karşı koymalı, bahçenizdeki ürünlerin sağlıklı bir şekilde yetişmesini sağlamalısınız. Oldukça eğlenceli oyun içeriği sayesinde Zombie Harvest gayet sıradışı ve heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Creative Mobile ekibinin geliştirdiği oyun Android'de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Zombie Harvest APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri Zombie Harvest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.10

GeliştiriciCreative Mobile Publishing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi11.10.2019 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme35

Dosya boyutu 42.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9905

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombie Harvest APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.creativemobile.zombieharvest

APK imzası: 60de245b095befeefb65722feb9a50d53b61fd9e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder