World War Polygon: WW2 shooter ikon

World War Polygon: WW2 shooter APK

v2.25

World War Polygon: WW2 shooter Açıklama

World War Polygon: WW2 shooter Android için geliştirilen epik bir hikayeye dayalı aksiyon oyunudur.


İkinci Dünya Savaşı'nı konu alan oyunda kahraman bir karakteri kontrol ediyor ve savaşta size verilen görevleri yerine getirmek için mücadele ediyorsunuz. Dünya savaşının zorlayıcı hikayesinde Normandiya bölgesinden başlayıp Stalingard topraklarına kadar geniş bir haritada görev alıyorsunuz. Oyunun en keyifli yanı da bu haritanın hemen her yerinde görevlerin olması ve farklı alanlarda görevlerle oyun çeşitliliği sunulması


World War Polygon'da birçok oyun modu var. Tek oyuncu, PvP, 4'e 4 Death Match, günlük görev modu ve turnuvalar bunların öne çıkanları. Birinci şahıs nişancı (FPS) bakış açısıyla kontrol edeceğiniz karakterin savaş alanında karşılaştığı her sahneyi telefon başında yaşamış gibi oluyorsunuz. Özellikle yüksek kaliteli grafikler sayesinde oyun heyecanı katlanmış oluyor. Android savaş oyunlarını seviyorsanız World War Polygon kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir oyun. World War Polygon APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

World War Polygon: WW2 shooter APK son sürüm güncellemesinde oyun motoru geliştirilmiş, oyun performansı optimize edilmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

World War Polygon: WW2 shooter ekran görüntüleri World War Polygon: WW2 shooter ekran görüntüleri World War Polygon: WW2 shooter ekran görüntüleri World War Polygon: WW2 shooter ekran görüntüleri World War Polygon: WW2 shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.25

GeliştiriciAlda Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi29.09.2019 - 13:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme113

Dosya boyutu 67.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9891

GÜVENLİKİndireceğiniz World War Polygon: WW2 shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.aldagames.warpolygon

APK imzası: 505e04e98e2b81046093cf238b0194f0b59e5548

World War Polygon: WW2 shooter eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm World War Polygon: WW2 shooter versiyonları:
  • 1. World War Polygon: WW2 shooter v1.72

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder