Suspects: Gizemli Malikane ikon

Suspects: Gizemli Malikane APK

v1.0.4

Suspects: Gizemli Malikane APK ile gerçek zamanlı cinayet soruşturmasına katılacaksınız.


Gizemli bir apartmanda geçen oyun hikayesi, cinayeti aydınlatmaya çalışan müfettişlerin maceralarını konu alıyor. Tamamı gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen müfettişlerden bir tanesi de sizsiniz. Oyundaki göreviniz cinayeti aydınlatmak, ancak katil müfettişler arasında ve görevi tamamlamanızı engellemeye çalışacak. Bu nedenle her ipucunu dikkatlice incelemeniz ve şüpheli müfettişleri takip etmeniz gerekiyor.


Suspects: Gizemli Malikane'de cinayeti çözmek için her oyuncu çevredeki ipuçlarını topluyor. Daha sonra ipuçlarını diğer oyuncularla beraber tartışıyorsunuz, her tartışma sonrasında sorulan sorulara cevap vererek cinayeti çözmeye çalışıyorsunuz.


Android korku oyunları arasında yer alan Suspects Gizemli Malikane aksiyon dolu oyun kurgusu ve kaliteli grafikleri ile oynanabilecek kalitede bir yapım. Suspects: Gizemli Malikane APK dosyasını hemen indirerek müfettişlik görevine başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Suspects: Gizemli Malikane nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Suspects: Gizemli Malikane APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Suspects: Gizemli Malikane ekran görüntüleri Suspects: Gizemli Malikane ekran görüntüleri Suspects: Gizemli Malikane ekran görüntüleri Suspects: Gizemli Malikane ekran görüntüleri Suspects: Gizemli Malikane ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder