Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Star Wars: Rivals™

Star Wars: Rivals™

v3.6.47
reklamlar
Star Wars: Rivals™
Star Wars: Rivals™ ekran görüntüleri Star Wars: Rivals™ ekran görüntüleri Star Wars: Rivals™ ekran görüntüleri Star Wars: Rivals™ ekran görüntüleri Star Wars: Rivals™ ekran görüntüleri Star Wars: Rivals™ tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Star Wars: Rivals™ Açıklama

Star Wars karakterleri serinin yeni oyunu Star Wars: Rivals™ ile PvP savaşlarına çıkıyor.

 

Favori karakterlerinizi seçerek başladığınız oyunun hikayesi sadece birebir savaşlar üzerine kurulmuş. Strateji ve taktik geliştirmeleri yapmanıza gerek kalmadan tamamen gerçek oyunculara karşı mücadele edeceğiniz galaksi oyununda Jedi, Sith ve Wookiee başta olmak üzere film serisinin tüm karakterleri yer alıyor. Kuracağınız ekip ise en az üç kişiden oluşuyor. Ekibinizin karakter geliştirmeleri, silah güncellemesi ve savaş arenasında göstereceği yetenekleri sizin takip etmeniz gerekiyor. Bunları yapmak için ihtiyacınız olan elmas ve para puanlarıysa yine savaş arenasında göstereceğiniz başarılara bağlı olarak kazanıyorsunuz.

 

Disney'in geliştirdiği Star Wars Rival'de savaş alanı olarak yine film serisinde kullanılan evrenler kullanılmış. HD kalitede grafikler ve gerçekçi fizik modellemesiyle sürükleyici bir oyun deneyimi yeni Star Wars oyunuyla sizleri bekliyor. Ücretsiz APK dosyasını kurun ve hemen oynamaya başlayın.

reklamlar

Star Wars: Rivals™ Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: