Sausage Man ikon

Sausage Man APK

v10.46

Sausage Man Açıklama

Sausage Man APK ile yepyeni bir battle royale deneyimi oyuncuları bekliyor.


Android battle royale oyunları arasında yer alan Sausage Man oyununda sosislerle savaşmanın keyfini çıkarın. Oyun bildiğimiz battle royale tarzının tüm özelliklerine sahip. Her oyuncu bir sosis karakteri kontrol ediyor ve herkesin görevi hayatta kalan son sosis olmak. Diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi savaş sırasında silahlarınızı haritadan toplamanız ve kendinizi koruyacak malzemeleri bulmanız gerekiyor. Ancak diğer oyunlardan farklı olarak bu oyundaki savaşlar genellikle eğlenceli geçiyor. Şarkı söylemek, parklarda oyunlar oynamak gibi sıradışı içerikler tüm oyun severleri bekliyor.


Sausage Man oyununda da karakterler için özel kıyafet ve ekipmanlar var. Bir sosis ne kadar güzel ve korkutucu giyinebilirse ihtiyacınız olan her şey mağazada bulunuyor. Korsan şapkaları, savaşçı kıyafetleri, eğlenceli oyuncak kıyafetleri gibi birçok seçeneğiniz var. Tek yapmanız gereken karakterinizin kıyafetlerini istediğiniz şekilde tasarlamak.


XD Entertainment ekibi tarafından geliştirilen oyun eğlenceli kurgusu ile öne çıkıyor. Üstelik oyun tamamen ücretsiz. Sausage Man APK dosyasını indirip kurduğunuzda sosislerle savaşmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sausage Man ekran görüntüleri Sausage Man ekran görüntüleri Sausage Man ekran görüntüleri Sausage Man ekran görüntüleri Sausage Man ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.46

GeliştiriciXD Entertainment Pte Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi24.07.2021 - 11:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme389

Dosya boyutu 65.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10897

GÜVENLİKİndireceğiniz Sausage Man APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.GlobalSoFunny.Sausage

APK imzası: 0b682bfbbed886f13f78e77580834710aeb2613c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder