Rogue Agents: Third person Shooter ikon

Rogue Agents: Third person Shooter

v0.249

Rogue Agents, TPS tabanlı oynayacağınız aksiyon dolu bir savaş oyunudur.

 

Üçüncü şahıs gözünden oynanışa sahip olan oyun, takımların en çok kill'i almak için savaşması üzerine kurulu. Oyunda toplam 4 harita var ve hepsinde de amacınız aynı: düşmanı yok ederek kill sayınızı yükseltmek. 3 boyutlu grafiklerle desteklenen oyun motoru oldukça başarılı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlarken, farklı türde silahlarla savaşta kendinizi gösterebiliyorsunuz.

 

Oynaması tamamen ücretsiz olan Rogue Agents yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı kontrolleri ile kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Rogue Agents APK dosyasını hemen indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Rogue Agents: Third person Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rogue Agents: Third person Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rogue Agents: Third person Shooter ekran görüntüleri Rogue Agents: Third person Shooter ekran görüntüleri Rogue Agents: Third person Shooter ekran görüntüleri Rogue Agents: Third person Shooter ekran görüntüleri Rogue Agents: Third person Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.249

GeliştiriciMidnight Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.02.2019 - 11:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme124

Dosya boyutu 347 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9440

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder