Overkill Strike: En iyi Atıcılık Oyunları ikon

Overkill Strike: En iyi Atıcılık Oyunları

v2.9.2

Overkill Strike dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı savaştığınız sürükleyici bir FPS oyunu.

 

Gerçek zamanlı ve internet üzerinden oynanan Overkill Strike'da takımlar halinde asker terörist (Counter-Strike) mücadelesine giriyor ve en çok skoru toplayarak maçı kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde birçok hafif ve ağır silah bulunuyor. Silahların hemen hemen hepsi kilitli, ancak savaştan kazanacağınız para puanlarla bu kilitleri açabilirsiniz. Oyundaki haritalar farklı tarzda silahları avantaja dönüştürdüğünü söylemek lazım. Silah çeşidiniz fazla olursa avantajınız da çok oluyor.

 

Overkill Strike oynanış tarzı bakımından gayet iyi. Ancak grafik kalitesi beklenen kadar iyi değil, daha iyi optimize edildiğinde çok daha iyi bir oyun deneyimi ortaya çıkacağı kesin. Grafik olarak çok yüksek bir beklentiniz yoksa oyun gayet iyi bir alternatif. 

Overkill Strike: En iyi Atıcılık Oyunları ekran görüntüleri Overkill Strike: En iyi Atıcılık Oyunları ekran görüntüleri Overkill Strike: En iyi Atıcılık Oyunları ekran görüntüleri Overkill Strike: En iyi Atıcılık Oyunları ekran görüntüleri Overkill Strike: En iyi Atıcılık Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.9.2

GeliştiriciNeon Game

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.02.2018 - 20:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme218

Dosya boyutu 61.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8222

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder