PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ikon

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü)

v0.18.0

PUBG Corporation tarafundan geliştirilen PUBG Mobile KR (Kore Sürümü), Kore ve Japonya bölgesine özel olarak geliştirilen PUBG sürümüdür.


PUBG'nin resmi geliştiricisi Bluehole tarafından desteklenen PUBG Mobile KR, PUBG sürümleri arasında bilgisayar sürümüne en çok benzeyen oyun olarak öne çıkıyor. Hem grafik kalitesi, hem üç boyutlu detaylar hem de karakter geliştirmeleri dikkate alındığında en gerçekçi versiyon olduğunu söylememiz lazım. Oyunun mantığı ve kurgusu diğer sürümlerle aynı, 100 kişi aynı anda uçaktan atlıyor ve hayatta kalan son oyuncu olmak için çarpışıyor.


Android Battle Royale oyunları arasında bir numara olan PUBG Mobile, Kore sürümü ile de milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Eğer telefondan PUBG'yi gerçekçi bir deneyimle yaşamak istiyorsanız PUBG Mobile KR APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz, ancak oyun dilinin Korece olduğunu indirmeden önce söyleyelim.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PUBG Mobile Kore Sürümü APK son sürüm güncellemesi Miramar haritası güncellemesi, eğlence parkı ve hileye karşı geliştirmeler içeriyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.18.0

GeliştiriciPUBG CORPORATION

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi26 gün önce

Eklenme tarihi06.04.2019 - 14:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiDiğer

İndirilme14024

Dosya boyutu 1.67 GB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9528

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.17.0 için
benim ben
Ziyaretçi2 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.17.0 için
Nasillll
Ziyaretçi6 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.15.0 için
Ben Antepliyim oyun yüklenmiyor ama ben yüklüyorum. Oyun çoooooooook güzel
Ziyaretçi8 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.15.0 için
Öf çok güzel
Ziyaretçi8 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.14.0 için
Nerden yukleyecez
Ziyaretçi2 gün önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.18.0 için
Hayatta kalma oyunları cepte yazacaksın.