PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ikon

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) APK

v1.7.0

PUBG Corporation tarafundan geliştirilen PUBG Mobile KR (Kore Sürümü), Kore ve Japonya bölgesine özel olarak geliştirilen PUBG sürümüdür.


PUBG'nin resmi geliştiricisi Bluehole tarafından desteklenen PUBG Mobile KR, PUBG sürümleri arasında bilgisayar sürümüne en çok benzeyen oyun olarak öne çıkıyor. Hem grafik kalitesi, hem üç boyutlu detaylar hem de karakter geliştirmeleri dikkate alındığında en gerçekçi versiyon olduğunu söylememiz lazım. Oyunun mantığı ve kurgusu diğer sürümlerle aynı, 100 kişi aynı anda uçaktan atlıyor ve hayatta kalan son oyuncu olmak için çarpışıyor.


Android Battle Royale oyunları arasında bir numara olan PUBG Mobile, Kore sürümü ile de milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Eğer telefondan PUBG'yi gerçekçi bir deneyimle yaşamak istiyorsanız PUBG Mobile KR APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz, ancak oyun dilinin Korece olduğunu indirmeden önce söyleyelim.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) APK son sürüm ile Arcane serüvenine ortak olun. Yeni karakterler ve yeni içerikler ile PUBG Kore sürümü daha heyecanlı bir savaş deneyimi sunuyor.

Yorumlar

PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) için toplam 11 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v1.3.0 için
Ben ne geziyom burda sksjsjsk
Ziyaretçi8 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v1.3.0 için
Çoookk güzel
Ziyaretçi10 ay önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v1.2.0 için
Yuklensin
Ziyaretçi1 yıl önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.19.0 için
Ya yükledim ama uygulamayı satın almamış olabilirsiniz falan diyo girerken oyuna ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?
Ziyaretçi2 yıl önce PUBG Mobile KR (Kore Sürümü) v0.17.0 için
benim ben