Dead Ahead: Zombie Warfare ikon

Dead Ahead: Zombie Warfare APK

v3.8.0

Dead Ahead: Zombie Warfare Açıklama

Dead Ahead: Zombie Warfare APK oyunuyla zombilere karşı sürükleyici bir hayatta kalma mücadelesi verin.


Ölümsüz zombilere karşı mücadele edeceğiniz bu oyunda hayatta kalmak için aksiyon dolu savaşlara katılacaksınız. Oyunun hikayesine göre şehrin belirli bir bölgesinde zombilerden korunmak için sığındığınız bir sokak bulunuyor. Bu sokakta sizi hayatta tutmaya yetecek kaynak olmadığı için bölgenizi genişletmek zorundasınız. İşte hikaye tam da burada başlıyor ve zombilere karşı mücadele ediyorsunuz. Sizi ve arkadaşlarınızı hayatta tutabilecek kaynaklar mahallenin dışında olduğu için açık bir şekilde savaşarak kaynaklara ulaşmaya çalışıyorsunuz.


Dead Ahead: Zombie Warfare oyununda kendi hayatınızı ve bölgenizi korumaya aldıktan sonra haritanın diğer bölgelerini kurtarma mücadelesine başlıyorsunuz. Tıpkı bir özgürlük savaşçısı gibi hareket edeceğiniz oyunda kökünü kurutmanız gereken binlerce zombi var. Akın akın size saldırmaya çalışan bu zombilere karşı savaşın ve hepsini yok edin.


Mobirate tarafından geliştirilen Dead Ahead: Zombie Warfare pikselleştirilmiş grafikleri sayesinde gayet keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Android zombi oyunları arasında yer alan ve milyonlarca oyuncunun severek oynadığı bu oyun tamamen ücretsiz. Dead Ahead: Zombie Warfare APK dosyasını şimdi indirin ve aksiyon dolu zombi savaşında hayatta kalmaya çalışın. İyi oyunlar.

Dead Ahead: Zombie Warfare ekran görüntüleri Dead Ahead: Zombie Warfare ekran görüntüleri Dead Ahead: Zombie Warfare ekran görüntüleri Dead Ahead: Zombie Warfare ekran görüntüleri Dead Ahead: Zombie Warfare ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8.0

GeliştiriciMobirate

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi23.05.2023 - 14:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 117 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11426

GÜVENLİKİndireceğiniz Dead Ahead: Zombie Warfare APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mobirate.DeadAheadTactics

APK imzası: 87c8394489d470f6d56b6a9a1b5df8ea53529514

Dead Ahead: Zombie Warfare nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dead Ahead: Zombie Warfare APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder