Space Marshals 2 ikon

Space Marshals 2 APK

v1.6.5

Space Marshals 2, aksiyon dolu görevleri yerine getirmeniz gereken başarılı bir bilim kurgu oyunudur.


Uzayda geçen bu aksiyon dolu hikayede taktiksel mücadeleye katılıyor ve kendi yaşam alanınızı kurmaya çalışıyorsunuz. Space Marshals 2 oyununda yapmanız gereken ilk şey, uzaydaki yeni yaşam alanınızı keşfetmek. Ardından size karşı düşman olan birlikleri tespit ederek onlara karşı önlem almanız ve onlarla savaşmanız gerekiyor.


Space Marshals 2'nin en ilginç özelliği ise, Vahşi Batı temalı grafikleri. Uzay deyince normalde bildiğiniz gibi ışın kılıçları, fantastik uzay mekikleri akla geliyor. Ancak bu oyunda böyle değil. Vahşi Batı'nın klasik yapısı uzayın derinliklerine taşınmış ve aksiyon dolu hikayeyle ortaya başarılı bir yapım çıkmış. Space Marshals 2 APK dosyasını hemen indirip kurarak uzaydaki vahşi batı hikayesine katılabilir ve fantastik savaşlarda boy gösterebilirsiniz. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Space Marshals 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Space Marshals 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Space Marshals 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Space Marshals 2 ekran görüntüleri Space Marshals 2 ekran görüntüleri Space Marshals 2 ekran görüntüleri Space Marshals 2 ekran görüntüleri Space Marshals 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder