Hoppia Tale - Aksiyon Macera ikon

Hoppia Tale - Aksiyon Macera APK

v1.1.3

Hoppia Tale - Aksiyon Macera Açıklama

Hoppia Tale, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız başarılı bir platform ve aksiyon oyunudur.


Fantastik oyun hikayesi ile öne çıkan Hoppia Tale, sevimli kedi ve köpek karakterlerin aksiyon macerasını konu alıyor. Hoppia isimli bir bölgede geçen bu hikayede eski toplum tarafından inşa edilen platform değerleri yok edilmek üzeredir. Evrenin uyumu bozulunca kötü bir güç Hoppia'yı işgal etmek ister ve oyuncuların aksiyon dolu macera hikayesi başlamış olur. Bu hikayede size düşen en önemli görev kötülüğün Hoppia'yı ele geçirmesini önlemek. Bunu yapabilmek için de yüzlerce görev ve seviyeyi başarıyla geçmeniz, patronlarla savaşmanız ve tabii ki karakterinizi geliştirerek güçlendirmeniz gerekiyor.


Piksel tarzı grafiklerle geliştirilen Hoppia Tale hem oyun hikayesi hem de oynanış bakımından oldukça eğlenceli bir Android oyunu. Platform tarzı Android oyunları seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Hoppia Tale APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.3

GeliştiriciLudic Side

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi11.12.2019 - 11:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme20

Dosya boyutu 61.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10022

GÜVENLİKİndireceğiniz Hoppia Tale - Aksiyon Macera APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ludicside.hoppiatale

APK imzası: a40dc030e5abf959df79ac6999c8389d6e00c6ac

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder