Hoppia Tale - Aksiyon Macera ikon

Hoppia Tale - Aksiyon Macera APK

v1.1.3

Hoppia Tale, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız başarılı bir platform ve aksiyon oyunudur.


Fantastik oyun hikayesi ile öne çıkan Hoppia Tale, sevimli kedi ve köpek karakterlerin aksiyon macerasını konu alıyor. Hoppia isimli bir bölgede geçen bu hikayede eski toplum tarafından inşa edilen platform değerleri yok edilmek üzeredir. Evrenin uyumu bozulunca kötü bir güç Hoppia'yı işgal etmek ister ve oyuncuların aksiyon dolu macera hikayesi başlamış olur. Bu hikayede size düşen en önemli görev kötülüğün Hoppia'yı ele geçirmesini önlemek. Bunu yapabilmek için de yüzlerce görev ve seviyeyi başarıyla geçmeniz, patronlarla savaşmanız ve tabii ki karakterinizi geliştirerek güçlendirmeniz gerekiyor.


Piksel tarzı grafiklerle geliştirilen Hoppia Tale hem oyun hikayesi hem de oynanış bakımından oldukça eğlenceli bir Android oyunu. Platform tarzı Android oyunları seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Hoppia Tale APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri Hoppia Tale - Aksiyon Macera ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder