Tanks.io ikon

Tanks.io

v1.5.0

Tanks.io, çevrimiçi olarak gerçek oyunculara karşı savaştığınız bir tank oyunu.

 

Tank seçerek başladığınız oyunda katılacağınız tüm savaşlar MMO arenasında gerçekleşiyor ve oyundaki tüm oyuncular sizin gibi gerçek kullanıcılar. Amacınız, savaş arenasında karşınıza çıkan her düşmanı yok etmek. Bunun bir istisnası müttefik, yani ortak olacağınız oyuncular. Sohbet aracılığıyla bir ortak seçerek düşmanlara karşı birlikte savaşıyor ve topladığınız puanları bölüşüyorsunuz.

 

io tabanlı geliştirilen Tanks.io'da yer alan tankların her parçasını geliştirebiliyorsunuz. Hız, dayanıklılık ve güç olarak kategorilendirilen tank parçalarını en yüksek seviyeye getirerek tankınızı tam bir savaş makinesine çevirebilir, düşmanlarınıza karşı avantajlı duruma geçebilirsiniz. Oyunun grafikleri pastel renkleriyle tasarlandığı için tam bir oyuncak oyunu hissi veriyor, ancak oyun akışı ve savaş alanındaki aksiyon atış oyunlarını sevenler için Tanks.io'yu iyi bir alternatif haline getiriyor. Oyuna ait APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilir ve savaş alanındaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tanks.io ekran görüntüleri Tanks.io ekran görüntüleri Tanks.io ekran görüntüleri Tanks.io ekran görüntüleri Tanks.io ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.0

GeliştiriciSuper Games Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.10.2017 - 13:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme139

Dosya boyutu 60.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7874

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder