DEAD WARFARE: Zombie ikon

DEAD WARFARE: Zombie

v2.1.0.102

DEAD WARFARE: Zombie oyunuyla soluksuz zombi savaşları başlıyor. Yıl 2072 ve dünya zombilerle dolu. İnsanlar yer altına ve terk edilmiş binalara sürüldü. MPS-16 adında bir kazazede grubu diğer yaşayan insanları toplamak istiyor. Tedarik ve kazazede bulmak için tüm dünyayı dolaşıyorlar.

 

MPS-16 grubunun bir askeri olarak katılacağınız oyunda zombilerin saldırdığı insanları bularak kurtarmaya ve onların hayatta kalmalarını sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun başında silah ve mühimmatınız oldukça eksik. İlerleyen bölümlerde savaşta göstereceğiniz başarıya göre daha iyi ve ağır silahları alarak savaşta daha etkili olmaya çalışmanız gerekiyor. 

 

DEAD WARFARE: Zombie oyununun özellikle grafikleri çok başarılı. Savaş sahnelerindeki efektler ve detaylı üç boyutlu harita modellemesi oyunu oldukça sürükleyici bir hale getiriyor. Zombi savaşı oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. DEAD WARFARE: Zombie APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.0.102

GeliştiriciVNG GAME STUDIOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi09.01.2019 - 13:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme254

Dosya boyutu 100 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9262

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder