DEAD WARFARE: Zombie ikon

DEAD WARFARE: Zombie APK

v2.13.46

DEAD WARFARE: Zombie oyunuyla soluksuz zombi savaşları başlıyor. Yıl 2072 ve dünya zombilerle dolu. İnsanlar yer altına ve terk edilmiş binalara sürüldü. MPS-16 adında bir kazazede grubu diğer yaşayan insanları toplamak istiyor. Tedarik ve kazazede bulmak için tüm dünyayı dolaşıyorlar.


MPS-16 grubunun bir askeri olarak katılacağınız oyunda zombilerin saldırdığı insanları bularak kurtarmaya ve onların hayatta kalmalarını sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun başında silah ve mühimmatınız oldukça eksik. İlerleyen bölümlerde savaşta göstereceğiniz başarıya göre daha iyi ve ağır silahları alarak savaşta daha etkili olmaya çalışmanız gerekiyor.


DEAD WARFARE: Zombie oyununun özellikle grafikleri çok başarılı. Savaş sahnelerindeki efektler ve detaylı üç boyutlu harita modellemesi oyunu oldukça sürükleyici bir hale getiriyor. Zombi savaşı oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. DEAD WARFARE: Zombie APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri DEAD WARFARE: Zombie ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

DEAD WARFARE: Zombie APK güncel sürümle;

Yeni zombi etkinlikleri eklenmiş,

Misyon çoğaltma özelliği geliştirilmiş,

Günlük giriş ödülleri arttırılmış,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder