Royal Battletown ikon

Royal Battletown APK

v3.3

Simülasyon tabanlı Royal Battletown oyunuyla şehrin aksiyon dolu çatışmalarına katılın.


Royal Battletown aslında bir gangster oyunu. Geniş haritaya sahip bir şehirde kanunsuzluk görevlerini tamamlayarak şehri birbirine katmaya çalışıyorsunuz. Oynaması oldukça keyifli olan oyunda yöneteceğiniz gangster ile birlikte şehrin her noktasına gidecek, onunla birlikte size verilen görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Bu görevler arasında araba hırsızlığı başta gelse de asıl amacınız gizli hazineye ulaşmak.


Royal Battletown'da her görevden sonra yağma sandığı ödülü kazanıyorsunuz. Bu sandıktan toplayacağınız ödül puanlarını kullanarak karakterinizin kıyafetlerini değiştirebilir, yeni malzemeler ve mühimmatlar satın alabilirsiniz.


GTA benzeri Android oyunları arasında yer alan bu oyun aksiyon ve gangsterlik oyunlarını seven kullanıcılar için gayet ideal bir yapım. Royal Battletown APK dosyasını şimdi Cepde üzerinden indirin ve şehri birbirine katmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Royal Battletown ekran görüntüleri Royal Battletown ekran görüntüleri Royal Battletown ekran görüntüleri Royal Battletown ekran görüntüleri Royal Battletown ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder