Mindustry ikon

Mindustry APK

v5-official-104.5

Mindustry Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz PvP tabanlı bir platform oyunudur.


Tower defense, yani kale savunma tarzına benzeyen Mindustry'de kendi bölgenizi inşa etmek ve korumak gibi görevleriniz var. Kendi bölgenizi inşa edebilmek için çevredeki kaynakları toplamanız gerekiyor. Oyunun en keyifli özelliği ise, bu kaynakları yine başka bir kaynağı üretmek için kullanabiliyor olmanız. Bu sayede haritada çok genişlemeden kurmuş olduğunuz bölgede kendi üretiminizi yapabiliyorsunuz.


Mindustry'nin PvP tabanlı olduğunu söylemiştik. Düşman robotları ani bir şekilde sizin bölgenize ışınlanabiliyor. Bu nedenle bölgenizi savunmaya sürekli hazır olmanız gerekiyor. Oyunda toplamda 24 farklı harita var. Bir bölgede sıkışırsanız, diğer haritaya geçebiliyorsunuz. Eğer haritadaki kaynakları doğru bir şekilde kullanabilirseniz buna pek ihtiyacınız olmuyor. Çünkü oyunda çok güçlü bir teknik üretim var. Teknik üretimle beraber 120'den fazla türde silah, 19 farklı dron, gemi ve makine üretmeniz mümkün. Ayrıca bölge inşası için kullanacağınız 75 farklı blok içerisinde sur çekmek için kullanabileceğiniz malzemeler de bulunuyor.


Pixel art tarzına çok benzeyen grafikleriyle dikkat çeken Mindustry tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Savunma ve üretim tarzını bir araya getiren bu oyun özellikle piksel tarzı grafikleriyle milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış durumda. Mindustry APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder