Mindustry ikon

Mindustry APK

v7-official-142

Mindustry Açıklama

Mindustry Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz PvP tabanlı bir platform oyunudur.


Tower defense, yani kale savunma tarzına benzeyen Mindustry'de kendi bölgenizi inşa etmek ve korumak gibi görevleriniz var. Kendi bölgenizi inşa edebilmek için çevredeki kaynakları toplamanız gerekiyor. Oyunun en keyifli özelliği ise, bu kaynakları yine başka bir kaynağı üretmek için kullanabiliyor olmanız. Bu sayede haritada çok genişlemeden kurmuş olduğunuz bölgede kendi üretiminizi yapabiliyorsunuz.


Mindustry'nin PvP tabanlı olduğunu söylemiştik. Düşman robotları ani bir şekilde sizin bölgenize ışınlanabiliyor. Bu nedenle bölgenizi savunmaya sürekli hazır olmanız gerekiyor. Oyunda toplamda 24 farklı harita var. Bir bölgede sıkışırsanız, diğer haritaya geçebiliyorsunuz. Eğer haritadaki kaynakları doğru bir şekilde kullanabilirseniz buna pek ihtiyacınız olmuyor. Çünkü oyunda çok güçlü bir teknik üretim var. Teknik üretimle beraber 120'den fazla türde silah, 19 farklı dron, gemi ve makine üretmeniz mümkün. Ayrıca bölge inşası için kullanacağınız 75 farklı blok içerisinde sur çekmek için kullanabileceğiniz malzemeler de bulunuyor.


Pixel art tarzına çok benzeyen grafikleriyle dikkat çeken Mindustry tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Savunma ve üretim tarzını bir araya getiren bu oyun özellikle piksel tarzı grafikleriyle milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış durumda. Mindustry APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Mindustry APK son sürüm güncellemesinde oyun mekanizmasında geliştirmeler yapılmış.

Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri Mindustry ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7-official-142

GeliştiriciAnuken

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2020 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 60.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10243

GÜVENLİKİndireceğiniz Mindustry APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: io.anuke.mindustry

APK imzası: 4db03e665885d2158d20eb1971bed5ecbc3288da

Mindustry eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Mindustry versiyonları:
  • 1. Mindustry v5-official-104.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder