Nextbots In Backrooms: Obunga ikon

Nextbots In Backrooms: Obunga APK

v1.2.3b

Nextbots In Backrooms: Obunga Açıklama

Aksiyon tarzı geliştirilen Nextbots In Backrooms: Obunga oyununda korku dolu bir hikaye sizleri bekliyor.


Korku oyunlarını seviyor musunuz? Backrooms'ta birbirinden karanlık bölümlerde sizi zorlayacak nextbots'lara hazır olun. Nextbots In Backrooms: Obunga oyununda sürükleyici bir korku hikayesine katılıyor ve karakterinizi bulunduğu karanlıktan çıkarmaya çalışıyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz gizli mahzenlerdeki sırrı çözerek bulunduğunuz yerden kurtulmak. Etraftaki ipuçlarını takip ederek ilerleyin ve karanlıktan kurtulun.


Android Nextbots In Backrooms: Obunga APK oyununda fantastik bir korku yapısı var. Her an sizi izleyen nextbots'lardan kurtulmak zannettiğiniz kadar kolay olmayacak. Ancak siz de görevi başarabilmek için doğru yolu bulmak zorundasınız. Fantastik hikayesi, sürükleyici kurgusu ve kaliteli grafikleri sayesinde severek oynayacağınız bu korku oyunu tamamen ücretsiz. Nextbots In Backrooms: Obunga APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Nextbots In Backrooms: Obunga ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Obunga ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Obunga ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Obunga ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Obunga ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.3b

Geliştiriciplayducky.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi06.12.2022 - 20:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme100

Dosya boyutu 180 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11216

GÜVENLİKİndireceğiniz Nextbots In Backrooms: Obunga APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.CreaTeamMobile.NextbotsinBackrooms

APK imzası: 9105d7aa6d651e9edd0cc9fd577af2ffb4c9e60e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder