Amazing Strange Rope Police ikon

Amazing Strange Rope Police

v1.4.1

Amazing Strange Rope Police oyunuyla Spiderman karakteriyle şehrin güvenliğini sağlamak size düşüyor. Amazing Strange Rope Police APK dosyasını indirin ve oynayın.

 

Las Vegas, Miami ve New York karışımı bir şehirde geçen oyun hikayesine efsane karakter Spider-man ile katılıyorsunuz. Bu hikayede size düşen görev şehrin huzurunu bozan ve güvenliğini tehdit eden suçluları yakalayıp adalete teslim etmek. Daha çok sokak çeteleri üzerinden ilerleyen görevlerde şehrin hemen her noktasında mücadele ediyorsunuz.

 

Spider-man'in ip atma yeteneği oyundaki en büyük beceriniz durumunda. Ayrıca isterseniz yardımcı güçleri de kullanmanız mümkün. Bu güçler arasında gözlerinizden lazer atışı yapmak gibi sıradışı yetenekler bulunuyor. Yeteneğiniz ne olursa olsun, suçluları yakalamak için elinizden gelen her şeyi yapmanız şart.

 

Android aksiyon oyunları arasında başarılı kurgusuyla dikkat çeken oyun tamamen ücretsiz ve grafik kalitesi gayet akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Amazing Strange Rope Police APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Amazing Strange Rope Police ekran görüntüleri Amazing Strange Rope Police ekran görüntüleri Amazing Strange Rope Police ekran görüntüleri Amazing Strange Rope Police ekran görüntüleri Amazing Strange Rope Police ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.1

GeliştiriciHGamesArt

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.10.2018 - 10:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme147

Dosya boyutu 70.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9117

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder