Last Day Rules Survival ikon

Last Day Rules Survival APK

v1.0

Last Day Rules Survival, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir hayatta kalma oyunudur.


Android Battle Royale oyunları arasında yer alan Last Day Rules Survival aksiyon dolu savaş heyecanını yaşatan fantastik bir oyun. Last Day Rules'da oyuncular hayatta kalmak için açlık, susuzluk ve sağlık sorunu yaşamaktadır. Hayatta kalmanın tek yolu ise haritadaki tüm oyuncuları yok etmek ve hayatta kalan son oyuncu olmak. Bunu yapmak için Battle Royale'in bildiğimiz yapısıyla, çevreden silahları ve mühimmatı toplayarak savaşıyorlar.


Last Day Rules Survival, diğer Android battle royale oyunlarından farklı özelliklere sahip. Bu farklı özellikler arasında oyuncuların savaş sırasında kendi üslerini inşa edebilmesi öne çıkıyor. Oyundaki açık savaş haritasında kendinize ait bir bölge belirleyip, sonra da buraya bir üs kurarsanız savaş boyunca hem avantajlı hem de mühimmat eksikliği yaşamadan bir savaş çıkartabiliyorsunuz.


Android hayatta kalma oyunlarını sevenler için Last Day Rules kesinlikle denenmesi gereken başarılı bir oyun. Yüksek kaliteli grafikleri, kendine has battle royale yapısı ve sezgisel oyun kontrolleri ile mükemmel bir oyun deneyimi sunan oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Last Day Rules Survival APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Last Day Rules Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Last Day Rules Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Day Rules Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Last Day Rules Survival ekran görüntüleri Last Day Rules Survival ekran görüntüleri Last Day Rules Survival ekran görüntüleri Last Day Rules Survival ekran görüntüleri Last Day Rules Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder