CyberSphere: Online Shooter ikon

CyberSphere: Online Shooter

v1.5.1

CyberSphere: Online Shooter oyunuyla soluksuz bilim kurgu savaşları sizi bekliyor.

 

İnsanların kötü robotlara karşı mücadelesini konu alan CyberSphere ile hem dünyada hem de diğer gezegenlerde savaşıyorsunuz. Oyunun en önemli özelliği ise, insanlar olarak savaş için robotları kullanmanız. Yani, sahip olduğunuz teknoloji sayesinde ürettiğiniz robotlarla savaşmanız ve düşman robot teknolojisini yok etmeniz gerekiyor. 

 

Oyunda kullanabileceğiniz onlarca çeşit silah, füze, enerji silahları, uçaklar, kamuflaj ve patlama malzemeleri bulunuyor. Bunları hem tek başınıza, hem de ekip halinde kullanmanız mümkün. İttifak sistemine benzer işbirlikleri sayesinde düşmanları yenmek daha kolay, ancak tek başınıza yapacağınız savaşlar teknolojinizin gelişmesini çok daha hızlandıran bir etkiye sahip.

 

CyberSphere: Online Shooter'ın fütüristik çevre modellemesi oldukça başarılı. Gezegenlerin yüzeylerinde ve savaşçı robotların tasarımında kullanılan üç boyutlu detaylarsa oyunun gerçekçiliğini arttıracak kalitede. PvP ve çok oyuncu MMO arenasında robotlara karşı savaşmak için CyberSphere: Online Shooter APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

CyberSphere: Online Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Online Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Online Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Online Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Online Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1

GeliştiriciKisunja - Free Shooting Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi25.03.2018 - 13:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme34

Dosya boyutu 52.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8499

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder