CyberSphere: Sci-fi Shooter ikon

CyberSphere: Sci-fi Shooter APK

v1.9.3

CyberSphere: Online Shooter oyunuyla soluksuz bilim kurgu savaşları sizi bekliyor.

 

İnsanların kötü robotlara karşı mücadelesini konu alan CyberSphere ile hem dünyada hem de diğer gezegenlerde savaşıyorsunuz. Oyunun en önemli özelliği ise, insanlar olarak savaş için robotları kullanmanız. Yani, sahip olduğunuz teknoloji sayesinde ürettiğiniz robotlarla savaşmanız ve düşman robot teknolojisini yok etmeniz gerekiyor. 

 

Oyunda kullanabileceğiniz onlarca çeşit silah, füze, enerji silahları, uçaklar, kamuflaj ve patlama malzemeleri bulunuyor. Bunları hem tek başınıza, hem de ekip halinde kullanmanız mümkün. İttifak sistemine benzer işbirlikleri sayesinde düşmanları yenmek daha kolay, ancak tek başınıza yapacağınız savaşlar teknolojinizin gelişmesini çok daha hızlandıran bir etkiye sahip.

 

CyberSphere: Online Shooter'ın fütüristik çevre modellemesi oldukça başarılı. Gezegenlerin yüzeylerinde ve savaşçı robotların tasarımında kullanılan üç boyutlu detaylarsa oyunun gerçekçiliğini arttıracak kalitede. PvP ve çok oyuncu MMO arenasında robotlara karşı savaşmak için CyberSphere: Online Shooter APK dosyasını indirmeniz yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

CyberSphere: Sci-fi Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Sci-fi Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Sci-fi Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Sci-fi Shooter ekran görüntüleri CyberSphere: Sci-fi Shooter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Savaşçı robot karakterlere özel 2 yeni kamuflaj eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder