FULL METAL MONSTERS ikon

FULL METAL MONSTERS APK

v0.8.6

FULL METAL MONSTERS Açıklama

FULL METAL MONSTERS ile dinozorların aksiyon ve savaş dolu dünyasına katılın.


Kıyamet sonrası dünyadaki savaşları konu alan FULL METAL MONSTERS, Android oyun severlere sıradışı bir deneyim sunuyor. Kıyamet sonrasında oluşan yeni dünyada güç savaşları başlamıştır. Sizin de bu savaştaki göreviniz, dinozor türlerini bir arada tutan ordunuzla birlikte en güçlü olmak. Oyundaki savaşlar temel olarak dinozorlar üzerinden ilerliyor, ancak bildiğimiz eski dinozorlar değil. Son teknoloji ürünü ağır silahlarla donatılmış bu dinozorları kontrol etmek büyük bir güç istiyor; üstelik savaşmaya da açlar. Onlarla birlikte alana inerek gerçek oyunculara karşı savaşmanın keyfini çıkarın.


FULL METAL MONSTERS'daki savaşlar 5'e 5 modda PvP tarzında ilerliyor. Her oyuncu takımıyla birlikte savaşlarda hayatta kalan olmak için savaşıyor. Size düşen ise hem havada hem de yerde en güçlü olan dinozorlarınızla birlikte bu savaşın seyrini değiştirmek. Önceki dünyada yok edilmiş olan dinozorların gücünü savaş alanında kullanarak kıyamet sonrası dünyanın en güçlüsü olmak için savaşmaya başlayın.


Azur Interactive stüdyosunun geliştirdiği oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Geniş oyun içeriği ve heyecan dolu savaşlarla birlikte oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. FULL METAL MONSTERS APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

FULL METAL MONSTERS ekran görüntüleri FULL METAL MONSTERS ekran görüntüleri FULL METAL MONSTERS ekran görüntüleri FULL METAL MONSTERS ekran görüntüleri FULL METAL MONSTERS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.8.6

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.10.2019 - 13:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme22

Dosya boyutu 526 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9908

GÜVENLİKİndireceğiniz FULL METAL MONSTERS APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.azurgames.dinosaurs

APK imzası: 52b7eb6ac6f1fa29b2f9082d8a9b0ac66cb47c6e

FULL METAL MONSTERS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. FULL METAL MONSTERS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder