Super Mario Run ikon

Super Mario Run APK

v3.0.17

Atari döneminin popüler oyunu Mario, Nintendo tarafından güncel platformlara uyarlanarak Super Mario Run adıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.


Eski tarzda olduğu gibi koşu oyunu şeklinde geliştirilen oyunda üç farklı oynanış modu bulunuyor: World Tour, Toad Rally ve Kingdom Builder. World Tour modu Super Mario'nun klasik oynanışı olan prensesi kurtarmak üzerine kurulmuş. Bölümde dünyanın 6 farklı bölgesinde kötü karakterler tarafından kaçırılan Prensesi kurtarmak için Mario'nun macerasına eşlik ediyorsunuz. Toad Rally modunda internet üzerinden diğer oyunculara veya arkadaşlarınıza karşı ve en çok puanı toplamak için yarışıyorsunuz. Bölüm içerisinde toplayacağınız ödülleri kendi krallığınızı inşa etmede kullanabiliyorsunuz. Üçüncü ve son bölüm olan Kingdom Builder modunda ise Mario ile birlikte kendi krallığınızı kurarak geliştirmeye çalışıyorsunuz. Krallığınızı kurmak için gerekli olan materyalleri elde edebilmek için Mario'nun görevleri başarıyla tamamlamasını sağlamanız gerekiyor. 


Super Mario Run APK dosyasını indirerek Mario'nun macerasına hemen ortak olabilirsiniz. İyi oyunlar!

Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Super Mario Run APK güncel sürümü oyundaki hataları düzeltiyor.

Artıları

Eğlenceli oyun akışı,

Farklı oyun modları ile çeşitlilik sağlanmış,

Grafik kalitesi oldukça iyi.

Eksileri

Çok fazla öğe kilitli, bunları açabilmek içinse satın alma yapmak gerekiyor.

Yorumlar

Super Mario Run için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Super Mario Run v3.0.13 için
Superrrr
Ziyaretçi4 yıl önce Super Mario Run v3.0.4 için
Cok guzel