Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Super Mario Run

Super Mario Run

v3.0.4
reklamlar
Super Mario Run
Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run ekran görüntüleri Super Mario Run tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Super Mario Run Açıklama

Atari döneminin popüler oyunu Mario, Nintendo tarafından güncel platformlara uyarlanarak Super Mario Run adıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

 

Eski tarzda olduğu gibi koşu oyunu şeklinde geliştirilen oyunda üç farklı oynanış modu bulunuyor: World Tour, Toad Rally ve Kingdom Builder. World Tour modu Super Mario'nun klasik oynanışı olan prensesi kurtarmak üzerine kurulmuş. Bölümde dünyanın 6 farklı bölgesinde kötü karakterler tarafından kaçırılan Prensesi kurtarmak için Mario'nun macerasına eşlik ediyorsunuz. Toad Rally modunda internet üzerinden diğer oyunculara veya arkadaşlarınıza karşı ve en çok puanı toplamak için yarışıyorsunuz. Bölüm içerisinde toplayacağınız ödülleri kendi krallığınızı inşa etmede kullanabiliyorsunuz. Üçüncü ve son bölüm olan Kingdom Builder modunda ise Mario ile birlikte kendi krallığınızı kurarak geliştirmeye çalışıyorsunuz. Krallığınızı kurmak için gerekli olan materyalleri elde edebilmek için Mario'nun görevleri başarıyla tamamlamasını sağlamanız gerekiyor. İyi oyunlar!

Güncelleme Notları

Mario oyununun bu versiyonunda:

Yeni bölümler, yeni karakter ve dinlemek istediğiniz müzikleri seçebilmenizi sağlayan bir özellikle birlikte bazı hataları düzeltilmiş. 

Artıları

Eğlenceli oyun akışı,

Farklı oyun modları ile çeşitlilik sağlanmış,

Grafik kalitesi oldukça iyi.

Eksileri

Çok fazla öğe kilitli, bunları açabilmek içinse satın alma yapmak gerekiyor.

reklamlar

Super Mario Run Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: