FortCraft ikon

FortCraft APK

v0.10.115

FortCraft ile aksiyon dolu savaşlara katılın. 18 milyon metrekarelik devasa harita ve gerçekçi savaş karakterleri sizi bekliyor.

 

TPS tabanlı geliştirilen oyun Rules of Survival ve PUBG Mobile benzeri bir hayatta kalma oyunu. Bu oyunlar arasındaki temel fark ise FortCraft'ın üçüncü oyuncu gözünden oynanması (TPS) ve karakterlerin gerçek üstü silah ve güçleri kazanabilmesi. Oyun içerisinde oldukça geniş tasarlanmış 13 harita bulunuyor. Bu haritalara katıldığınızda gerçek oyunculara karşı savaşıyor ve en son hayatta kalan oyuncu olduğunuzda kazanmış oluyorsunuz.

 

FortCraft'ın temel özelliği geniş savaş haritasında kendi yapılarınızı inşa edebiliyor olmanız. Yani, karşınıza yüksek bir dağ çıktığında merdiven; nehir geçitlerinde köprü inşa etmek gibi işlemler yapabiliyorsunuz. Bir yerde oyuncunun yaratıcılığı oyunu kazanmasını sağlıyor demek mümkün. İnşa işlemleri için ihtiyacınız olan malzemelerin bir kısmını doğadan temin ederken, çekiç ve kazma gibi aletleri de oyundan kazanacağınız para puan ile satın alabiliyorsunuz.

 

Bilgisayardaki Fortnite: Battle Royale oyununun mobil versiyonu olarak çıkan FortCraft Android için ücretsiz olarak sunuluyor. Sürükleyici grafikleri ve mükemmel çevre tasarımına sahip olan FortCraft APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

UYARI: FortCraft Google Play'den kaldırıldı ve artık Creative Destruction adıyla kullanıcılara sunuldu. Bu oyunu indirmek için Creative Destruction APK sayfasına gidebilirsiniz.

FortCraft nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. FortCraft APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni silahlar eklenmiş,

Yeni tuzaklar eklenmiş,

Savaşçılar için yeni kıyafetler eklenmiş.

Artıları

Sürükleyici savaş kurgusu,

Mükemmel grafik kalitesi,

Devasa savaş haritası,

Başarılı karakter tasarımları,

Oyuncunun yaratıcılığına odaklı.

Eksileri

Oyun boyutu çok yüksek.

Yorumlar

FortCraft için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce FortCraft v0.10.115 için
Ellerinize salik
Ziyaretçi4 yıl önce FortCraft v0.10.115 için
Nasıl kuracaz yardım edin
Ziyaretçi4 yıl önce FortCraft v0.10.104 için
Oyunu birde yüklüyücem her halde
Ziyaretçi4 yıl önce FortCraft v0.10.104 için
Dosyayı acıamıyorum dosya acılamıyor diyor yardim
Kullanıcı resmi
hsnDnz4 yıl önce FortCraft v0.10.104 için
Oyun yapımcı tarafından durdurulmuş, bu nedenle kurulmuyor muhtemelen.
Ziyaretçi4 yıl önce FortCraft v0.10.104 için
Türklere de yapin