Acımasız Gangsterler 3D ikon

Acımasız Gangsterler 3D APK

v2.2

Acımasız Gangsterler 3D, sakin bir şehrin suç şehrine dönmesini konu alan başarılı bir oyun. Şehri kötülüğe bulaştıran ise yöneteceğiniz ganster.


Sıradan bir vatandaş olmak mı, yoksa azılı bir suçlu mu olacaksın? Oyunda her iki seçeneğe göre görevler var. Ancak bir süre sonra tek çareniz acımasız bir ganster olarak mafyanın arasına karışmak oluyor. Başlangıçtan itibaren insanları dövmeye, arabaları çalıp sürmeye ve mafya görevlerini yerine getirmeye çalışırken tek bir amacınız var: Büyük bir mafya var. Tüm bu yasadışı eylemlerinizden sonra peşinize düşen polislerden kurtulmak şehirdeki isminizin yayılmasını sağlayacak.


Acımasız Gangsterler 3D oyununda görevleri yerine getirdikçe yeni ve zorlu seviyelere yükseliyorsunuz. Her aşamada farklı tarzda görevler olması oyunun en başarılı özelliği. Üç boyutlu detaylarla modellenmiş şehir ve görev ortamı sayesinde oyun sıkıcılıktan tamamen uzak bir deneyim sunuyor. Ücretsiz olan Acımasız Gangsterler 3D APK dosyasını indirerek şehri birbirine katmaya başlayın.

Acımasız Gangsterler 3D ekran görüntüleri Acımasız Gangsterler 3D ekran görüntüleri Acımasız Gangsterler 3D ekran görüntüleri Acımasız Gangsterler 3D ekran görüntüleri Acımasız Gangsterler 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Acımasız Gangsterler APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder