Ben 10 Heroes ikon

Ben 10 Heroes APK

v1.7.0

Ben 10 Heroes, aksiyon dolu kurgusuyla öne çıkan başarılı bir eşleştirme tarzı savaş oyunudur.


Ben 10 efsanesini konu alan oyunda uzaylı karakterleri toplayarak özel yeteneklerini geliştiriyor ve gerçek oyunculara karşı aksiyon dolu bir mücadeleye başlıyorsunuz. Toplamda 3 uzaylı karakterden oluşan takımınızda düşmanı yenmek için özel güçleri stratejik bir şekilde kullanmanız şart. Savaş panosunda eşleştireceğiniz kanolarla birlikte güçlerin etkisini maksimuma çıkarın ve alev fırtınzası, aparkatlar, kristal kılıçlar ve lazer ışınları gibi fantastik müdahalelerle rakiplerinizi yenin. Yapmanız gereken ne olursa olsun rakiplerinizi yok etmek.


Omnitrix efsanesi Ben 10 Heroes'te de kendisini hissettirecek kadar güçlü. Ayrıca Ben 10'da gördüğümüz Ateş Topu, Elmas Kafa ve Vahşi Asma gibi efsane uzaylı karakterleri bu oyunda da kendisine yer bulmuş. Ben 10 serisi oyunları seviyorsanız bu oyun denemeniz için gayet iyi bir alternatif. Ben 10 Heroes APK dosyasını indirerek fantastik savaşlardaki yerinizi hemen alın.

Ben 10 Heroes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ben 10 Heroes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ben 10 Heroes ekran görüntüleri Ben 10 Heroes ekran görüntüleri Ben 10 Heroes ekran görüntüleri Ben 10 Heroes ekran görüntüleri Ben 10 Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Ben 10 Heroes APK güncel sürümüyle uzaylı karakterler eklenmiş ve oynanışı etkileyen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder