War Robots

War Robots

v2.2.0

Gelişen teknoloji sayesinde yeni dünya düzeni savaşlarını artık robotlar yürütüyor. War Robots, gerçek kişilerden oluşan oyuncuların yönettiği 6 kişilik robotlar ile aksiyon dolu savaşları oyuncularla buluşturuyor.

 

Oyun içerisinde 10'larca savaş haritası kendinizi kanıtlamanız için sizi bekliyor. Kazanmak ve kendinizi kanıtlamak için düşman takımın ani taktiklerle geliştirdiği saldırılara anında karşılık vererek onları alt etmeli ve onları simgeleyen fenerleri ele geçirmelisiniz. Rakip takımın fenerini almak için mücadele ederken, takım arkadaşlarından bir kaçını kendi takımınızın fenerini koruması için görevlendirmeyi unutmayın. Fener giderse, takım biter!

 

Gerçek zamanlı PvP oyunu olarak geliştirilen War Robots oyununda, savaşlardan ve size verilen askeri görevleri tamamlayarak ödül sandıkları ve parapuan kazanıyorsunuz. Biriktireceğiniz bu parapuanlar ile özel yetenekli silahlarla donatılmış 21 savaş robotunu ve bunlara özel geliştirme kombinasyonları satın alabilir; düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri
Sevdik

Harika grafik kalitesi,

Gelişmiş oyun içi kontroller,

Gerçek zamanlı PvP savaşları.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme3345

Eklenme tarihi1 yıl önce

Dosya boyutu 283 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7380

War Robots Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi14 gün önce War Robots v2.2.0 için
Abi yeni sürüm yap Allah için bak allahın adını verdim lütfen
Ziyaretçi3 ay önce War Robots v2.2.0 için
Bana acil 2500aldın at lütven