Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » War Robots

War Robots

v2.2.0
reklamlar
War Robots
War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

War Robots Açıklama

Gelişen teknoloji sayesinde yeni dünya düzeni savaşlarını artık robotlar yürütüyor. War Robots, gerçek kişilerden oluşan oyuncuların yönettiği 6 kişilik robotlar ile aksiyon dolu savaşları oyuncularla buluşturuyor.

 

Oyun içerisinde 10'larca savaş haritası kendinizi kanıtlamanız için sizi bekliyor. Kazanmak ve kendinizi kanıtlamak için düşman takımın ani taktiklerle geliştirdiği saldırılara anında karşılık vererek onları alt etmeli ve onları simgeleyen fenerleri ele geçirmelisiniz. Rakip takımın fenerini almak için mücadele ederken, takım arkadaşlarından bir kaçını kendi takımınızın fenerini koruması için görevlendirmeyi unutmayın. Fener giderse, takım biter!

 

Gerçek zamanlı PvP oyunu olarak geliştirilen War Robots oyununda, savaşlardan ve size verilen askeri görevleri tamamlayarak ödül sandıkları ve parapuan kazanıyorsunuz. Biriktireceğiniz bu parapuanlar ile özel yetenekli silahlarla donatılmış 21 savaş robotunu ve bunlara özel geliştirme kombinasyonları satın alabilir; düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Artıları

Harika grafik kalitesi,

Gelişmiş oyun içi kontroller,

Gerçek zamanlı PvP savaşları.

reklamlar

War Robots Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: