War Robots ikon

War Robots APK

v4.4.0

Gelişen teknoloji sayesinde yeni dünya düzeni savaşlarını artık robotlar yürütüyor. War Robots, gerçek kişilerden oluşan oyuncuların yönettiği 6 kişilik robotlar ile aksiyon dolu savaşları oyuncularla buluşturuyor.

 

Oyun içerisinde 10'larca savaş haritası kendinizi kanıtlamanız için sizi bekliyor. Kazanmak ve kendinizi kanıtlamak için düşman takımın ani taktiklerle geliştirdiği saldırılara anında karşılık vererek onları alt etmeli ve onları simgeleyen fenerleri ele geçirmelisiniz. Rakip takımın fenerini almak için mücadele ederken, takım arkadaşlarından bir kaçını kendi takımınızın fenerini koruması için görevlendirmeyi unutmayın. Fener giderse, takım biter!

 

Gerçek zamanlı PvP oyunu olarak geliştirilen War Robots oyununda, savaşlardan ve size verilen askeri görevleri tamamlayarak ödül sandıkları ve parapuan kazanıyorsunuz. Biriktireceğiniz bu parapuanlar ile özel yetenekli silahlarla donatılmış 21 savaş robotunu ve bunlara özel geliştirme kombinasyonları satın alabilir; düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

War Robots nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. War Robots APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri War Robots ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Cadılar bayramına özel yeni içerikler,

Hasar Etkisi isimli yeni mekanik özelliği,

Sting, Viper ve Wasp isimli yeni silahlar eklenmiş,

Castle isimli yeni harita eklenmiş,

Çeşitli optimizasyon çalışmaları,

Hata düzeltmeleri.

Artıları

Harika grafik kalitesi,

Gelişmiş oyun içi kontroller,

Gerçek zamanlı PvP savaşları.

Eksileri

 Oyun boyutu çok yüksek.

Yorumlar

War Robots için toplam 8 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce War Robots v4.4.0 için
Hilesi var ve oyun çoooooooooooooooooooooooooook güzel
Ziyaretçi2 yıl önce War Robots v4.4.0 için
güzel
Ziyaretçi2 yıl önce War Robots v4.4.0 için
Bravo çok iyi oyun benden ta vsiye
Ziyaretçi2 yıl önce War Robots v4.4.0 için
oyun :):):):):):):) bravo 1numara tavsiye ederim çok iyi tavsiye bravo
Ziyaretçi2 yıl önce War Robots v4.4.0 için
Bunun hilelisini yapsana