MANUGANU ikon

MANUGANU

v1.0.9

Arcade tabanlı geliştirilen MANUGANU Android'in en iyi koşu oyunlarından birisi olarak öne çıkıyor.

 

Oyunda ilkel çağlara uygun olarak modellenmiş bir koşu parkuru kullanıcıları bekliyor. Temel göreviniz ise parkur üzerindeki özel taşları ve madalyonları toplayarak en uzun mesafeyi koşmak. Tabii koşu parkuru üzerinde yer alan taş çekiçlere ve kar toplarına dikkat etmeniz şart. Bunlara değdiğiniz taktirde parkuru baştan koşmanız gerekiyor.

 

Diğer tüm koşu oyunlarında olduğu gibi MANUGANU'da da koşma, zıplama ve kayma en temel işlevler. Ancak MANUGANU bunlara ek olarak durma da sahip. Örneğin, parkur üzerinde koşarken tuzaklardan kurtulmak için bekleyebilir ve doğru zamanda hamlenizi yapabilirsiniz. Ayrıca parkur üzerinde tırmanmanız gereken bir engel çıktığında koşu modunu bırakıp tırmanma modunu başlatabilirsiniz.

 

Türk geliştirici Alper Sarıkaya tarafından kullanıcılara sunulan MANUGANU'nun yüksek kaliteli grafikler ve başarılı kontroller oyuna çok iyi bir deneyim kazandırıyor. Tamamen ücretsiz olan MANUGANU APK dosyasını indirerek bu eğlenceli koşu oyununu hemen oynayabilirsiniz.

MANUGANU ekran görüntüleri MANUGANU ekran görüntüleri MANUGANU ekran görüntüleri MANUGANU ekran görüntüleri MANUGANU ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.9

GeliştiriciAlper Sarıkaya

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi17.02.2018 - 11:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme63

Dosya boyutu 63.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8260

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder