Temple Run ikon

Temple Run APK

v1.13.0

Arcade tabanlı Temple Run Android'in en popüler koşu oyunu olarak öne çıkıyor.


Oyuncuları tapınak gibi benzeri fantastik ortamlara götüren Temple Run, koşu türünde oldukça popüler bir oyun. Oyundaki amacınız basit ama eğlenceli: Karakterimiz keşfe çıktığı tapınakta şeytanın maymununa yakalanmamak için nefes kesen bir koşuya başlıyor. Karakteri kontrol ederek maymundan kurtulmasını sağlamaya çalışıyor ve zorlu tapınak parkurunda takılmadan koşmaya çalışıyorsunuz.


Dünya çapında yüz milyondan fazla oyuncusu olan Temple Run'ı hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyundaki parkurlar çok uzun, en uzun mesafeyi koşan oyuncular yüksek puan alarak oyundaki sıralamada yükseliyor. Eğer arkadaşlarınızla oynarsanız kendi içinizde mini bir yarışma yapma şansınız oluyor.


Imangi Studios tarafından geliştirilen oyun çıktığı günden bu yana popülaritesini koruyor. Android koşu oyunlarını seviyorsanız Temple Run mutlaka telefonunuzda olması gereken bir oyun. Temple Run APK dosyasını indirerek tapınak gibi fantastik bölgelerde koşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Temple Run ekran görüntüleri Temple Run ekran görüntüleri Temple Run ekran görüntüleri Temple Run ekran görüntüleri Temple Run ekran görüntüleri

Yorumlar

Temple Run için toplam 20 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Temple Run v1.0.1 için
Hile varmı
Ziyaretçi6 yıl önce Temple Run v1.0.1 için
likee.
Ziyaretçi6 yıl önce Temple Run v1.0.1 için
Bu oyun cok guzel ama zor indi
celil19056 yıl önce Temple Run v1.0.1 için
Android sınırı kaç
Ziyaretçi6 yıl önce Temple Run v1.0.1 için
Hile warmi