Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ikon

Mr. Meat: Korku Kaçış Odası

v1.7.0

Mr. Meat: Korku Kaçış Odası, zombi vebasına karşı bir çıkış yolu bulmanız gereken başarılı bir korku oyunu.


Mr. Meat'ın oyun hikayesi, zombi vebasına yakalanmış karakterin evinizin kapısına dayanmasıyla başlıyor. Bay Meat ismindeki bu karakter tüm mahalleyi tehdit ediyor ve küçük masum bir kızı rehin almış durumda. Size düşen görev bu masum kızı sağsalim zombinin elinden kurtarmak. Ürpertici ve korkutucu bir kurguyla başlayacağınız bu görevde gizem dolu bir hikaye sizi bekliyor.


Mr. Meat: Korku Kaçış Odası'nda dikkat etmeniz gereken birçok detay var. Örneğin, zombi karakter Mr. Meat sizin en sessiz hamlelerinizi bile duyma yeteneğine sahip. Bu nedenle hamlelerinizi önce zombiyi kandırmak için yapmalı, daha sonra gerçek hamleye yönelmelisiniz. Özellikle zombinin evinde mahsur olan kızı bulmak için bu yönteme çok ihtiyacınız olacak. Gizemli bulmacalarla dolu evden çıkmak hiç kolay değil. Kendinize güveniyorsanız oyuna hemen başlayabilirsiniz.


Mr. Meat'in grafikleri gayet başarılı. Özellikle korku oyununda gerçekçiliği yakalamak için kullanılan sesler ve gizemli kurgular oldukça iyi düşünülmüş. Mr. Meat: Korku Kaçış Odası APK dosyasını şimdi indirerek hemen bu gizem dolu hikayeyi yaşamaya başlayın. İyi oyunlar.

Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.0

GeliştiriciKeplerians Horror Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi26.10.2019 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme52

Dosya boyutu 104 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9923

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder