Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ikon

Mr. Meat: Korku Kaçış Odası APK

v1.7.0

Mr. Meat: Korku Kaçış Odası Açıklama

Mr. Meat: Korku Kaçış Odası, zombi vebasına karşı bir çıkış yolu bulmanız gereken başarılı bir korku oyunu.


Mr. Meat'ın oyun hikayesi, zombi vebasına yakalanmış karakterin evinizin kapısına dayanmasıyla başlıyor. Bay Meat ismindeki bu karakter tüm mahalleyi tehdit ediyor ve küçük masum bir kızı rehin almış durumda. Size düşen görev bu masum kızı sağsalim zombinin elinden kurtarmak. Ürpertici ve korkutucu bir kurguyla başlayacağınız bu görevde gizem dolu bir hikaye sizi bekliyor.


Mr. Meat: Korku Kaçış Odası'nda dikkat etmeniz gereken birçok detay var. Örneğin, zombi karakter Mr. Meat sizin en sessiz hamlelerinizi bile duyma yeteneğine sahip. Bu nedenle hamlelerinizi önce zombiyi kandırmak için yapmalı, daha sonra gerçek hamleye yönelmelisiniz. Özellikle zombinin evinde mahsur olan kızı bulmak için bu yönteme çok ihtiyacınız olacak. Gizemli bulmacalarla dolu evden çıkmak hiç kolay değil. Kendinize güveniyorsanız oyuna hemen başlayabilirsiniz.


Mr. Meat'in grafikleri gayet başarılı. Özellikle korku oyununda gerçekçiliği yakalamak için kullanılan sesler ve gizemli kurgular oldukça iyi düşünülmüş. Mr. Meat: Korku Kaçış Odası APK dosyasını şimdi indirerek hemen bu gizem dolu hikayeyi yaşamaya başlayın. İyi oyunlar.

Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri Mr. Meat: Korku Kaçış Odası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder