Darts Club ikon

Darts Club APK

v3.2.10

Darts Club Açıklama

Darts Club gerçek zamanlı çok oyunculu oynanabilen başarılı bir dart oyunudur. Dünyanın her yerinden oyuncularla kapışmak için Darts Club APK dosyasını hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.


Darts Club'ı diğer dart oyunlarından öne çıkaran özelliği gerçek oyunculara karşı oynamanız. Oyundaki dartların ve dart parçalarının geliştirme seçeneklerine sahip olması her oyuncunun gücünü farklı yapıyor. Bu nedenle rakibinize karşı avantajlı duruma geçmek için dart sisteminizi geliştirmeniz gerekiyor. Dart sistemindeki tahta gövdesi, şaft ve atış parçaları dahil hemen her şeyi geliştirmeniz mümkün. Bu sayede birçok açıdan performansınızı yükseltme şansınız var.


BoomBit ekibinin geliştirdiği Darts Club tamamen ücretsiz. Darts Club APK dosyasını indirerek gerçek zamanlı dart oynamanın keyfini çıkarmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Darts Club APK son sürüm güncellemesinde yeni ödüller eklenmiş, oyun müzikleri yenilenmiş, hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Darts Club ekran görüntüleri Darts Club ekran görüntüleri Darts Club ekran görüntüleri Darts Club ekran görüntüleri Darts Club ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.2.10

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.10.2018 - 14:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme68

Dosya boyutu 115 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9094

GÜVENLİKİndireceğiniz Darts Club APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.boombitgames.Dartsy

APK imzası: 6426230b5468da46b190b8ffaddb5c6a021e0906

Darts Club eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Darts Club versiyonları:
  • 1. Darts Club v2.2.6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder