Number Master: Run and merge ikon

Number Master: Run and merge APK

v2.0.8

Number Master: Run and merge Açıklama

Number Master: Run and merge APK, sayıları toplayarak hedefleri tamamlamaya çalışacağınız keyifli bir oyun.


Arcade tarzına benzer oyun yapısına sahip olan Number Master oyunu sayıları toplayarak ilerlediğiniz eğlenceli bir platform oyunudur. Farklı şekillere sahip platform üzerindeki sayıları kaydırarak oynayacağınız bu oyundaki amacınız olabildiğince en yüksek sayıyı toplamak. Bunu yapmak için tek parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterli. Platform üzerindeki mavi renkli sayılar toplama işlemine, kırmızı renkliler çıkarma işlemine denk geliyor. Amacınız, mavi renkleri toplayarak kırmızı renkli sayılardan yüksek rakamı elde etmek.


Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız Number Master oyunu tam size göre. Tek elle hatta tek parmakla oynanan oyun hem ücretsiz hem de keyifli bir Android oyun deneyimi sunuyor. Number Master: Run and merge APK dosyasını şimdi indirin ve oyuna başlayın. İyi oyunlar.

Number Master: Run and merge ekran görüntüleri Number Master: Run and merge ekran görüntüleri Number Master: Run and merge ekran görüntüleri Number Master: Run and merge ekran görüntüleri Number Master: Run and merge ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.8

GeliştiriciKAYAC Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi02.06.2023 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 56.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11440

GÜVENLİKİndireceğiniz Number Master: Run and merge APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kayac.level_up_number

APK imzası: e0a33a4945d6ce7c6dbef1efe8372e98836a133a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder