SWAT and Zombies Season 2 ikon

SWAT and Zombies Season 2 APK

v1.1.5

SWAT and Zombies Season 2 oyunuyla insanlığın zombilere karşı verdiği mücadeleye ortak olun.

 

Oyunun hikayesi zombilerin dünyayı istila etmesiyle başlıyor. Bu hikayede size düşen görev insanların elinde kalan son güvenli bölgeyi korumak. Bunun için SWAT timinin başına geçiyor ve askerlerinizle birlikte savaşmaya başlıyorsunuz. İnsanlığın kurtulması size bağlı olduğu için savaşı dikkatle yürütmeniz şart. Seviye ilerlemenize bağlı olarak daha zorlu haritalarla karşılaşacağınız için hem silahlarınızı hem de savunma için kullandığınız araçları yenilemeniz gerekiyor.

 

İlk serisinde milyonlarca oyuncuya ulaşan SWAT and Zombies Season 2 oyunu yeni ve güncel bölümleriyle çok daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Yüksek kaliteli grafikler de oynanış zevkini doğrudan arttırıyor. SWAT and Zombies Season 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek zombilere karşı hemen savaşmaya başlayabilirsiniz.

SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder