SWAT and Zombies Season 2 ikon

SWAT and Zombies Season 2

v1.1.5

SWAT and Zombies Season 2 oyunuyla insanlığın zombilere karşı verdiği mücadeleye ortak olun.

 

Oyunun hikayesi zombilerin dünyayı istila etmesiyle başlıyor. Bu hikayede size düşen görev insanların elinde kalan son güvenli bölgeyi korumak. Bunun için SWAT timinin başına geçiyor ve askerlerinizle birlikte savaşmaya başlıyorsunuz. İnsanlığın kurtulması size bağlı olduğu için savaşı dikkatle yürütmeniz şart. Seviye ilerlemenize bağlı olarak daha zorlu haritalarla karşılaşacağınız için hem silahlarınızı hem de savunma için kullandığınız araçları yenilemeniz gerekiyor.

 

İlk serisinde milyonlarca oyuncuya ulaşan SWAT and Zombies Season 2 oyunu yeni ve güncel bölümleriyle çok daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Yüksek kaliteli grafikler de oynanış zevkini doğrudan arttırıyor. SWAT and Zombies Season 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek zombilere karşı hemen savaşmaya başlayabilirsiniz.

SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri SWAT and Zombies Season 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciManodio Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi02.05.2018 - 20:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme57

Dosya boyutu 61.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8691

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder