Crowd Buffet - Fun Arcade .io ikon

Crowd Buffet - Fun Arcade .io APK

v1.0.3

Crowd Buffet - Fun Arcade .io Açıklama

Crowd Buffet - Fun Arcade .io APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir Android oyun.


Arcade ve IO tabanlı geliştirilen Crowd Buffet oyununda gerçek oyunculara karşı en fazla kalabalığı toplamak için mücadele ediyorsunuz. Amacınız aslında basit: şehirdeki restoranlarda yemek yiyen insanları kendi kuyruğunuzda toplamak. Ancak sizin gibi diğer oyuncular da bunu yapmak istediği için işiniz zorlaşıyor. Size düşen görev diğer oyunculardan hızlı davranmak ve insanları toplamak. Ne kadar çok sayıda insan toplarsanız kazanmaya o kadar çok yaklaşıyorsunuz.


Crowd Buffet'in grafikleri arcade ve IO tarzına göre gayet başarılı. Android IO oyunları seviyorsanız bu yapım sizin için ideal bir oyun olabilir. Crowd Buffet APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3

GeliştiriciKooapps Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi26.01.2021 - 12:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme22

Dosya boyutu 79.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10748

GÜVENLİKİndireceğiniz Crowd Buffet - Fun Arcade .io APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kooapps.crowdbuffetandroid

APK imzası: 8f45cb40b4aaec0b8314aaa2e37d58eb590d2d6e

Crowd Buffet - Fun Arcade .io nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crowd Buffet - Fun Arcade .io APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder