Crowd Buffet - Fun Arcade .io ikon

Crowd Buffet - Fun Arcade .io APK

v1.0.3

Crowd Buffet - Fun Arcade .io APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir Android oyun.


Arcade ve IO tabanlı geliştirilen Crowd Buffet oyununda gerçek oyunculara karşı en fazla kalabalığı toplamak için mücadele ediyorsunuz. Amacınız aslında basit: şehirdeki restoranlarda yemek yiyen insanları kendi kuyruğunuzda toplamak. Ancak sizin gibi diğer oyuncular da bunu yapmak istediği için işiniz zorlaşıyor. Size düşen görev diğer oyunculardan hızlı davranmak ve insanları toplamak. Ne kadar çok sayıda insan toplarsanız kazanmaya o kadar çok yaklaşıyorsunuz.


Crowd Buffet'in grafikleri arcade ve IO tarzına göre gayet başarılı. Android IO oyunları seviyorsanız bu yapım sizin için ideal bir oyun olabilir. Crowd Buffet APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Crowd Buffet - Fun Arcade .io nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crowd Buffet - Fun Arcade .io APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri Crowd Buffet - Fun Arcade .io ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder