Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ikon

Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle APK

v1.0.73

Stack Ball sarmal platformu en tepe noktasından en dibe ulaşmak için vura vura kırmaya çalıştığınız 3 boyutlu bir oyundur.


Seken topu kontrol ettiğiniz oyun biraz kolay gelmiş olabilir, ama pek öyle değil. Amacınız, sarmal dönen platform üzerindeki blokları kırmak olsa da her blok farklı güçlere sahip ve bu işinizi oldukça zorlaştırıyor. Oynarken dikkat etmeniz gereken nokta, topunuzu olabildiğince hızlı sektirmek ve siyah renkli bloklardan korumak. Siyah renkli bloklar özel güçlü oluyor ve kırması çok çok zor. Bu nedenle diğer renkli bloklar üzerinde hızlıca zıplayarak en sona inmeye çalışmanız gerekiyor.


Stack Ball'ın basit ve eğlenceli oyun yapısı kesinlikle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Seviyeniz ilerledikçe bloklar zorlaşırken, farklı güç ve renkteki toplara sahip olabiliyorsunuz. Stack Ball APK dosyasını şimdi hızlı ve ücretsiz indirerek oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Stack Ball APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder