Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ikon

Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle

v1.0.42

Stack Ball sarmal platformu en tepe noktasından en dibe ulaşmak için vura vura kırmaya çalıştığınız 3 boyutlu bir oyundur.

 

Seken topu kontrol ettiğiniz oyun biraz kolay gelmiş olabilir, ama pek öyle değil. Amacınız, sarmal dönen platform üzerindeki blokları kırmak olsa da her blok farklı güçlere sahip ve bu işinizi oldukça zorlaştırıyor. Oynarken dikkat etmeniz gereken nokta, topunuzu olabildiğince hızlı sektirmek ve siyah renkli bloklardan korumak. Siyah renkli bloklar özel güçlü oluyor ve kırması çok çok zor. Bu nedenle diğer renkli bloklar üzerinde hızlıca zıplayarak en sona inmeye çalışmanız gerekiyor.

 

Stack Ball'ın basit ve eğlenceli oyun yapısı kesinlikle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Seviyeniz ilerledikçe bloklar zorlaşırken, farklı güç ve renkteki toplara sahip olabiliyorsunuz. Stack Ball APK dosyasını şimdi hızlı ve ücretsiz indirerek oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.42

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi20.04.2019 - 15:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme442

Dosya boyutu 34.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9549

Güvenlik seçicileri
Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Stack Ball - Platformları yıka yıka ilerle versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder