Blob Runner 3D ikon

Blob Runner 3D APK

v1.3.1

Blob Runner 3D APK, Android telefonlarınızda oynayacağınız keyifli bir atlama oyunu.


Bir çeşit platformdan atlama oyunu olan Blob Runner 3D'de jöle gibi kıvamlı karakterinizle parkuru tamamlamaya çalışacaksınız. Parkur üzerinde birçok engel var. Bu engellere takılmadan platform sonuna ulaşmanız ve en son adımda en uzak mesafeye atlamanız gerek. Jöle adam ne kadar çok hızlanırsa, o kadar çok uzağa atlıyor, bu nedenle engellere dikkat etmeniz şart.


Zynga ekibinin geliştirdiği bu oyun ücretsiz olarak oyunseverlere sunuluyor. Blob Runner 3D APK dosyasını hemen indirerek Android telefon ve tabletlerinizde oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Blob Runner 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Blob Runner 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Blob Runner 3D ekran görüntüleri Blob Runner 3D ekran görüntüleri Blob Runner 3D ekran görüntüleri Blob Runner 3D ekran görüntüleri Blob Runner 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder